Milloin lähdemme matkalle ja tuemme tuota siviilien tappamista?
Seurakunnan seuraava matka Israeliin
11
842
Vastaukset
- Anonyymi
Piti lähteä mutta peruimme matkan. Uusi järjestetään heti kun saavat enimmät palestiinalaiset tapettua. Sitten menemme katsomaan tyhjää hautaa ja kellumaan Kuolleeseenmereen.
- Anonyymi
Jos valita pitää mennäkkö palestiinaan vai israeliin niin valitsen jälkimmäisen. Sulle suosittelen palestiinan matkaa, voisi avartaa käsitystä, matkailu avartaa.
- Anonyymi
Nyt ei ehdi. Liian monta rautaa helvetin tulessa
- Anonyymi
Keräämme jatkuvasti varoja Israelin auttamiseksi ja aseistamiseksi. Metsiemme tuotoilla on saatu hankittua runsaasti ammuksia ja muuta kalustoa palestiinalaisten tuhoamiseen.
- Anonyymi
Hienoa muuten olisi länsimaalaisuus vaarassa💪🏻
Islamismi kuuluu sinne missä se on keksittykkin.
- Anonyymi
Lähetämme Gasan pakolaisille kaikki kynttilän pätkät ja ennenaikaisesti sammuneet hautakynttilät. Niiden avulla voi kaivaa tunneleita ja steariinikynttilän palasia käyttää ravintona.
- Anonyymi
Paholaisen koti on Israelissa! Helvetti odottaa lapsien tappajia!
- Anonyymi
Kyllä Erkki järjestää taas keväällä meille matkan ja pääsemme ehkä näkemään teloituksia.
- Anonyymi
Nyt korkki kiinni
- Anonyymi
Siviilien tappamisesta tuli mieleen, että onkohan aloitusviestin kirjoittaja katsellut dokumenttia nimeltä Hamas Massacre 2023 ?
20 Days in Mariupol on melkoisen, viittä vaille käsittämättömän, raaka elokuva. Mutta tämä Hamas Massacre 2023 on jo jotain sanoin kuvaamatonta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs531575- 1701315
- 81192
- 621156
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli2601123- 141060
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33903Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti95888Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä55882- 347805