länsäolevien yleisin alushousujen väri laskelmien mukaan on musta-valkoinen

Anonyymi-ap

chatin yleisin alushousun väri on valkoinen ja musta, toteaa Harvardin yliopiston tutkimus

9

491

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei oo Suomen kauppaliikkeissä kovinkaan paljon saatavissa musta-valkoisia alustahousuja

      • Anonyymi

        Mustat pitsi-Slogit. Niissä on jotakin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mustat pitsi-Slogit. Niissä on jotakin.

        toi nymfo -viesti on joku virus, joka tulee sen koneelta, jonka tekstiin se virusviesti on olevinaan vastaus. näkee helposti, kuka on yksi ja sama kirjoittaja.


    • Anonyymi

      Ei kai sätissä käytetä alushoutsuja laisinkaan, eihän ?

      • Anonyymi

        alushoitsu ainakin on tärkeä, voi se kyllä olla päällämiehenhoitsukin vai miten se esimiesasema nykyään määritellään?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        alushoitsu ainakin on tärkeä, voi se kyllä olla päällämiehenhoitsukin vai miten se esimiesasema nykyään määritellään?

        Hoitajaa nyt tässä tarvitaan, kun pumppu tilttaa niin kummasti jooooh! Mä nyt minne käteni paan, tuo impi liittää jo lähemmäs vaan. On sillä pirut mielessään vaikka enkelin mä nään, ei karkuun kerkii, tähänkö jään ja niin oo-oo mä jäin kii... Chat is my life!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hoitajaa nyt tässä tarvitaan, kun pumppu tilttaa niin kummasti jooooh! Mä nyt minne käteni paan, tuo impi liittää jo lähemmäs vaan. On sillä pirut mielessään vaikka enkelin mä nään, ei karkuun kerkii, tähänkö jään ja niin oo-oo mä jäin kii... Chat is my life!

        meinaan vaan että nykyään ollaan niin oudosti naisia vieroksuvia, sätissäkin, tai ehkä ennenkaikkea siellä. taitaa olla toi jälkimmäinen vaihtoehto totta. tajuuhan sen tietysti jos ei oo omaa naista tai suhde siihen ei ole kunnossa tai se suhde ei ole koskaan ollutkaan oikein sitä mitä ihminen parisuhteelta toivoo. katkeroituuhan siinä. ihminen niin helposti sydämistyy jos aidan takana haisee arvokkaampi grilliliha tai isäntä ja emäntä siellä ilakoivat ihan vaan kun heittiä ilakoittaa. mistä tullaankin siihen että noin yhdeksän kymmenestä sättiin tulevasta on elämäntiellään yksin ja yksinäinen. ja halu olisi äkkiä löytää joku samanmielinen tai ainakin senmielinen että voisi alkaa taksia tilailemaan. mutta ei, kun ne naiset alkavat piruilemaan, huomaavat toisen ihmisen lämpöä vailla olevan miehen tuskan ja osaavat juuri oikeasta ruuvistä kääntämällä saada aivot kiehumaan. ehkä siksi piruilevat kun huomaavat miehen olevan hieman liian varma asiastaan ja luottavan sokeasti niihin tanssilavan seinustalla päteviin perinteisiin konsteihin kuten nyt esimerkiksi hehtaarien lukumäärän mainitsemiseen ja kun naiset kokevat että heitä pidetään helppoina nakkeina tai supliikkimiesten ympäripuhuttavina niin näpäyttävät. siinä ei sitten enää ole väliä onko kyseessä hoitajatar, tohtoritar, ruumiinavaajatar tai haudankaivajatar - kieroja lepsoja, naista näytteleviä miehiä, femakoita ne kaikki katkeran miehen katkerassa mielessä siitä eteenpäin ovat. ja kas, niin se tie on noussut pystyyn vaikka pystyttää piti pilvilinnoja ja telttakeppejä :(


    • Anonyymi

      Siis keskimäärin harmaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3123
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      743
    3. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      740
    4. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      630
    5. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      35
      597
    6. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      591
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      19
      520
    8. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      519
    9. Oletko varma

      Ettei meistä tule mitään?
      Ikävä
      40
      511
    10. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      36
      505
    Aihe