Vasemmistoliitto Yrttiaho

9220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onko Merja Kyllösellä jokin mielipide tähän sopimukseen?

Äänestä

Jo Natoon kuuluminen on Suomelle turvallisuusuhka. Toivottavasti kolmas neljäs ja viides ihme tapahtuu ja Paavo Väyrysestä tulee Presidentti.

Äänestä

Vasemmistoliitto vastustaa oppositiossa melkein mitä tahansa, mutta hallituksessa painaa kiltisti sitä nappia mitä käsketään. Mikään ei ole niin tärkeää kuin maailman parantaminen.

Äänestä

Kyllähän se Yrttiaho kieltämättä ihan asiaa puhuu tässä.

Äänestä

Turkki tai Unkari voi estää Naton tarjoaman avun...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko tämä Yrttiaho oikeassa?

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/066534ee-c745-4fe2-994a-2ef97c6f3c0a

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu