Anustappi juuasta

Onko Juuassa kauppaa josta voisi ostaa joululahjaksi anustapin?
27753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Joka talosta niitä voi ostaa. Juuka on työttömiä hulluja täynnä jotka puhdetöinään sorvaavat anustappeja. Menet talosta taloon niin eiköhän tuo onnistu

Äänestä

Ei löydy Juuasta. Täytyy mennä Nurmes.

Äänestä

Kävin Nurmes piti palata Juuka., ei löytynyt Painekyllästettynä myös saatavana mutta rajoitettu erä siis toimi nopeasti. On testattu ja toimiva tappi. Yksi tappi per asiakas

Äänestä
  • Nurmeksessa samaa tappia hyödyntää koko perhe.

    Äänestä

Painekyllästetyn tapin valmistus on jouduttu lopettamaan tuotteeseen liittyvien teknisten asiakirjojen puuttumisen vuoksi. Pahoittelemme tilanetta

Äänestä

Nurmeksessa opetus-suunnitelmassa puukäsityö tunneilla jokainen nurmekselainen yläasteikäinen sorvaa itselleen anustapin.

Äänestä

Juuri saamamme tiedon mukaan painekyllästettyjä on varastossa vielä paljon jäljellä. Tervetuloa hakemaan !

Äänestä
  • Onko edes testi ajettu?

    Äänestä

Kookaupasta saa paksuja porkkanoita.

Äänestä

Hyvää aikaa vuoleskella puusta itselleen tappeja anukseen ja katsella maisemia?🧐

Äänestä

Puhdetöinä voi myös sorvailla puuhevosille peppureikiä sekä kyselijöiden peppuihin näitä tappiloisia

Äänestä
  • Niin, tai menee kansalaisopiston puutyökurssille ja teette ryhmätyönä kylälle yhteisen tapin.

    Äänestä

Riitaa tulee yhteisestä joten suosittelemme kaikille omat

Äänestä

Mitkä on dildon ja anustapin plussat ja miinukset?

Äänestä

Lieksasta saa anal lubet kaupan päälle! Jostain bemarista kannattaa kysellä.

Äänestä

Voisiko joku näin joulun kunniaksi sorvata Vladimir Vladimiirovitsh Putinille tapin. Vaikuttaa siltä että hän oikein haluaisi sellaisen. Ei ihan pientä ja visakoivusta Kiitosh !

Äänestä

Kysykää lippis-mobiilista, jossa on punainen hakuvalo!

Äänestä

Perinnöksi saamasi on siis jo kulunut puhki vai onko se kateissa. Ehkä se jäi poikakaverisi luo.

Äänestä

Olen kolmannessa polvessa poikamies. Isän isä ja isäkin oli poikamies.

Äänestä

1800 luvulta asti suvussa ja perseessä kiertänyt anustappi on valinta numero yksi.

Äänestä

Tule Juukaan tappisi on jo täällä

Äänestä

Tapit mittatilaustyönä. Vain ja nyt kiepistä.

Äänestä

Ootteko testannut kiepin eteisen tekopersettä?

Äänestä

Kakkaa säkkiin! Se on ekolookista!

Äänestä
  • Juuttisäkki ajaa kondomin asian.

    Äänestä

Tämän vammaisen pitäisi palata jo hoitolaitokseensa, loma on jo loppunut

Äänestä

Puun tiheys vaihtelee kosteuden ja lämpötilan mukaan. Dildo voi paisua niin ettet saa takalistastasi irti enää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Juuassa kauppaa josta voisi ostaa joululahjaksi anustapin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu