Vieläkö sinä mieheksiIuulija maalitat

Sitä Markusta Tuusulasta? Nainen kysyy.
23588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

vielä

Äänestä

Aha

Äänestä

up.

Äänestä

Miltä tuntuu olla täys sekopää?

Äänestä
  • Miltä tuntuu roikkua jokaisessa palstamiehen trollauksessa ja yrittää tyrkyttää kuvaasi?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Miltä tuntuu roikkua jokaisessa palstamiehen trollauksessa ja yrittää tyrkyttää kuvaasi?

    Aika nolla tulos nääs

    Äänestä

Se on akateeminen ei-mia ja kaipaa pöksytimppaa.

Äänestä
  • Oletko palstamies aikeissa tass aloittaa tämän ikivanhaan kaunan (näin oletan luetun perusteella ja siihen tarvitaan mm objektiivisuutta buttercups) ja kirjoitella jostain miasta josta oletettavasti tiedät nimen verran ja siinä kaikki

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Oletko palstamies aikeissa tass aloittaa tämän ikivanhaan kaunan (näin oletan luetun perusteella ja siihen tarvitaan mm objektiivisuutta buttercups) ja kirjoitella jostain miasta josta oletettavasti tiedät nimen verran ja siinä kaikki

    Objektiivisuutta ei lisää foliota siihen siihen lakkiin

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Objektiivisuutta ei lisää foliota siihen siihen lakkiin

    Olen just niin aikuinen, ettei tarvi alleviivata kaikkea viimeisen päälle jos ei tarvi alleviivata kaikkea viimeisen päälle

    Äänestä

Nilviäiset ovat elävää ravintoa vaikka mukana saattaa olla mustekalojen mustetta. Luin äsken.

Äänestä
  • Hyvä tietää ettei mene koko lapsi pesuveden mukana

    Äänestä

Eihän mummo pääse harhoistaan vaikka se maalitusukkinsa kuolisi.

Äänestä
  • varmaan onkin jo kuollut. Tyhmä ei vaan kehtaa myöntää kun on hankkinut täällä jonkinlaisen palstahuIIun maineen. Paistattelee siinä kiusaajahoro.

    Äänestä

up.

Äänestä

up..

Äänestä

jep jep

Äänestä
  • Aiotko sinä lapsiparka laajentaa näitä nk tutkimuksiasi Tuusulaan saakka? Sivusta

    Äänestä

lllllll

Äänestä
  • Mikä kampnja sulla on nostella näitä vanhoja ketjuja?

    Äänestä

Jep.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sitä Markusta Tuusulasta? Nainen kysyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu