Valmistaako kukaan näyttäviä jätkänkynttilöitä? Ois mukava semmonen pistää ja tulta näyttää ja sitten vaikka sytyttäää. Kenellä ois isoin pölkky!!.!!pitää palaa pitkäään..
Pölkky, kiveS, Juuka
47
1118
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole valmistajaa Juuka, täytyy mennä Nurmes
- Anonyymi
Ei valmistajaa Nurmeksessa, Täytyy mennä Kieppi.
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Juuka kiveksenpyörittäjän kylä.
- Anonyymi
Olen ollut erektiossa jo kaksi päivää!!!!!! !!!
- Anonyymi
Mulla on niin iso kyrpä että puolet kehoni verestä ajautuu kyrvän varteen kun se on jäykkänä.
- Anonyymi
Keljes-city!
- Anonyymi
Itse ostin ja voitin ison jellyjortikan josta veistän jätkänkynttilät joka on valmis pyllyreikään.
- Anonyymi
pölkky mallisista kiveksistä lentää mällit kovimmalla paineella!!!!!
- Anonyymi
Pystyykö kivekset laskeutumaan jos on koko ikänsä käsillä kävellyt?
- Anonyymi
Painovoima suorastaan repii mun kiveksiä alaspäin.
- Anonyymi
Antasko joku kivestatuoinnin ja piiskaa pyllyreikään.
- Anonyymi
Ei tuohon voi sanoa,kuin homoaidsmälli🫵🤠
- Anonyymi
Armi ja Dänin ja Helmen kimppa sessio nyt kiepissä.
- Anonyymi
Olin katsomassa. Pääsin katsomaan niin läheltä että haistoin hiivaisen pillun katkeran tuoksun. Däni oli ottanut viagraa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olin katsomassa. Pääsin katsomaan niin läheltä että haistoin hiivaisen pillun katkeran tuoksun. Däni oli ottanut viagraa.
Tämä esitys oli Niuanniemessä ei Juuassa
- Anonyymi
Meillä Nurmeksessa koirat vain harrastavat tämmöistä
- Anonyymi
Kyllä dänykin sai kakkoseen ja tippakannulla ruikittiin öljyä kullin varteen ettei leikkaa kiinni pilluun kulli.
- Anonyymi
Dänin meisseli on kuin soft embo, imee kosteuden hyvin. Voitelu on paikallaan.
- Anonyymi
Onkohan dänillä vielä sukukypsiä siittiöitä?
- Anonyymi
Dänin siittiöt snorklaa.
- Anonyymi
Ei valmistusta Juuka. Täytyy mennä Nurmes
- Anonyymi
Ei valmistusta Nurmeksessa, täytyy mennä Kieppi
- Anonyymi
Paljonko suolisto joustaa jos tulee ranteen paksuinen jööti.
- Anonyymi
Paljonkos jäykkä kikkeli tarvii joustoa jos suolisto ei annaperiksi?
- Anonyymi
Nurmeksessa emme mieti näin tyhmiä juttuja.
- Anonyymi
Kaikki kynttiläntekijät menevät aamulla kusilakkoon, vain yöllä kuseminen on sallittu kun Allah ei näe.
- Anonyymi
No pitääkö kikkelin varteen nippuside vetästä?? Ei ne mällitkään lennä silloin?
- Anonyymi
Kiveksille kun laittaa kylmäkeeliä niin kyllä kihelmöi mukavasti!
- Anonyymi
Itse pölkytän apinankyrpäpuusta pölkkyjä ja laittelen niitä niin että pallit on litistyneet. Sit voin rauhassa veistellä taikasauvan jolla roplaan kylän pilluja.
- Anonyymi
Mikö auto alla
- Anonyymi
Nimbus 2001
- Anonyymi
Onko hyvä auto ?
- Anonyymi
Däni on pukkien pukki.
- Anonyymi
Datsun hyvä auto
- Anonyymi
Anteeksi, Däni.
- Anonyymi
Eipä mittään Daniel ! Ootko äskeen ollut veljesi kanssa ?
- Anonyymi
Ilmeisesti Nurmeksesta tää Daniel?
- Anonyymi
Sikaa verrataan usein ihmiseen biologisesti ja geenisesti. Onko sialla ihmismäinen penis? Yhdet sian kivekset oli postilaatikon välissä.
- Anonyymi
P.A.L.L.I.M.I.H.E.L.L.E.
S.I.A.N
P.E.R.S.P.I.L.L.U.A - Anonyymi
Dänin ja Helmen pehmopornodrivein elokuvana. Kankaalla on mällit jos toisetkin. Kannattaa paskantaa vaaterekkiin ja kieppiin.
- Anonyymi
Sons of Keljes sabotoi sivut.
- Anonyymi
Team Keljes
- Anonyymi
A.A.S.I.N.
M.U.N.A.
S.I.N.U.N.
A.N.U.K.S.E.E.N.
I.L.M.A.N.
V.A.S.E L.I.I.N.I.Ä. - Anonyymi
Kyllähän se ihmetellä pötkäytti kun jätkänkynttilä valahti ulos pyllyreieästä jaa samalla putoa mötkähti XXL koon kondomi joka oli täynnä valkoista jauhetta.
- Anonyymi
Juuan Puukeskus Oy avataan Lampisen tontille. Siellä on uusi Juukalainen innovaatio: Zetor sovitteinen jätkänkynttiläsorvi. Kesäkaudet sorvataan lintupönttöjö ja kiikkituolinjalkoja.
- Anonyymi
Ja dildoja
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006374
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303813törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283190Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42869