Etelä-Saimaa suodattelee SaiPan ja Markkasen tekemisiä ja näytetään kuvia missä hallissa on porukkaa, mutta todellisuudessa alta 1000 katsojaa.
Iltapäivälehdet kertovat totuuden SaiPasta
Anonyymi-ap
3
216
Vastaukset
- Anonyymi
Enpä enää laita Saipan logolla varustettua takkia päälleni täällä helsingissä. Kuittailu meni todella överiksi. Kun joku kiinnittää murteeseeni huomiota ja kysyy mistäpäin olen kotoisin, vastaan että Imatralta. Saan heti kehuja Ketterän menestyksestä.
- Anonyymi
Lopeta se miukuttaminen, niin kukaan ei kysele mistä päin olet kotoisin.
Oletko huomannut, että vanhoissa Suomi-filmeissä yksinkertainen ihminen aina miukutti ? - Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18165106z
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733724Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92021Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261343- 1351246
- 1121138
- 1111106
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701030Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6985- 60984
- 35896