Sonjaa ei haittaa vaikka Aku pettää ja häpäisee hänet julkisesti

Tuollaiselle naiselle on tietty nimityskin.
4266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On kiltti nainen ja rakastaa lapsensa isää ♥️♥️.

Äänestä

Sonja ei välitä mitä rääväsuut täällä huutelevat. Hän tekee asioista omat johtopäätöksensä.

Äänestä

Akulla on eukon lupa laittaa pennuille vokottelutekstareita 😋

Äänestä
  • Ne naiset myös häpäisee itsensä esiintymällä medioissa niinä jotka saa näitä naidaanko viestejä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuollaiselle naiselle on tietty nimityskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu