salmonellaa raxissa

varokaa
31031
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olla jokin pizza/kebabfobia. Kun keksit näitä samoja mielipiteitä...

Äänestä
  • kuulin että monella on ollut salmonellaa ja syöneet raxissa porissa ja saanut tartunnan itse söin 14pvä ja sain salmonellan ja söin niitä kanasiipiä ja seuraavana päivänä ripuli ja kuume..kun olin lääkärissä kysyivät heti olenko kenties käynyt raxissa? Eli mitä voimme tästä päätellä!!!

    Äänestä

  • tiina kirjoitti:

    kuulin että monella on ollut salmonellaa ja syöneet raxissa porissa ja saanut tartunnan itse söin 14pvä ja sain salmonellan ja söin niitä kanasiipiä ja seuraavana päivänä ripuli ja kuume..kun olin lääkärissä kysyivät heti olenko kenties käynyt raxissa? Eli mitä voimme tästä päätellä!!!

    ei ole ollut missään lehdissä? Pitäisi tuollainen tapaus julkistaa, jos tapauksessa on perää...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poliisi kirjoitti:

varokaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu