Muutin uudelle paikkakunnalle, kaupunki keski suuri.
Päivällä käyn syömässä lounaan/pihvin ja ostan olutta ja meen yksiöön. En halua nähdä ketään entisestä elämästä, en ketään. Otin prepaid liittymän ja uuden sähköpostin. Osoitteeni on 00000 Tuntematon. Näin 6 kk
.
Keväällä lähden kesämökille ja olen siellä. Viihdyn tosi hyvin, päivät olen vesillä kumiveneellä, jos sataa teen retkiä. Nukun mökilläkin farmari autossa josta saan sähköt ja lämmönkin jos tarttee.
Ihana elämän muutos.
Kiitos
Laitoin oven kiinni
Anonyymi-ap
2
353
Vastaukset
Kuulostaa hyvältä! Minä lähtisin varmaan maalle asumaan jos se olis mahdollista, ja piipahtelisin ihmisten ilmoilla vasta sitten aina kun olisin riittävästi latautunut hiljaisuudessa.
Mikä sai sinut muuttamaan?- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18168651u
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke633171- 1372226
- 921838
- 1681503
- 851408
- 651396
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731371- 691162
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771120Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341058