Katsoisiko joku?

Anonyymi-ap

Ei ole yhtään hyvä olla, kaikki on huonosti, mistä saan iloa elämään? Onko mitään kivaa näkyvissä?

7

494

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ota näkijään yhteyttä ja kysy. Ei täällä kukaan vastaa,eikä näkijät täällä pyöri,tai tietty tuo Naomi käy antamassa itselleen palautetta. Sama homma on näkijät suomi 24 ja enkeliviestit, vaativat että työntekijät käy näillä palstoilla kehumassa sitä firmaa,muutama lopetti sen takia hommat siellä

      • Anonyymi

        Hah! Kyllä on varmaa Naomilla parempaakin tekemistä kun pyöriä täällä!
        Suomen kysytyin ja paras näkijä tuntuu olevan, ainakin mitä asiaksmääristä voi päätellä. Olen meinaan itse vakiasiaks että tiedän.
        Onko "kade-ässä" sieltä fasen ilmaiskatselmuksista osannut tähänkin ketjuun Naomia nälvimään ja kadehtimaan? Ei taida sitten oikeen asiakkaita piisata? Muistitko ne iltalääkkeet?


      • Anonyymi

        Taidat kuulua niihin kun noin hyvin olet perillä asiasta. Kiertänyt kaikki "ennustajalinjat" missä lämpimikseen lätisee sellaatteet joilla ei mitään näkijälahjaa kukaan epäile olevankaan, hupimielellähän niihin kai soitellaankin. Niinkö huonolla menestryksellä niissäkin, että nyt täällä kärkkymässä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Taidat kuulua niihin kun noin hyvin olet perillä asiasta. Kiertänyt kaikki "ennustajalinjat" missä lämpimikseen lätisee sellaatteet joilla ei mitään näkijälahjaa kukaan epäile olevankaan, hupimielellähän niihin kai soitellaankin. Niinkö huonolla menestryksellä niissäkin, että nyt täällä kärkkymässä.

        Ihan varmaan kuuluu tai on kuulunut, mistä muuten tietäisi mitä työntekijöiltä muka vaaditaan.
        Mulle on kommenteistaan välittynyt, että on pakostakin joku, joka koittaa jotain näkijää leikkiä, ei muuten voi kukaan tollain joka ketjussa käydä Naomista huutamassa. Miten TÄHÄNKI N ketjuun hänet taas veteli.
        Tuskin Naomi voi samaan aikaan antaa itselleen palautetta kun pitää asiakkaalle sessiota. Tuskin hänkään pystyy niitä mitenkään telepaattisesti kirjoittaan, kun mitään koneita eikä puhelimia ollut lähimainkaan!

        Meinaan sellaseenkin kommenttiin oli perään huutanut että Naomin mainos, mikä oli samaan kellonlyömään kommentoitu kun piti minulle sessiota luonaan, ja minun miesystyävä oli heti perääni ja minua ennen oli juuri edellinen asiakss poistumassa!

        Näistähän näkee kellonajat, milloin ne on kirjoitettu.


      • Anonyymi

        Eikö tollasta vajakkia nymfomaanin etsijää saada näistä ketjuista pois.?


    • Anonyymi

      Keskityin kysymykseesi ja nostin yhden kortin: Kuolema. En ole ennustaja, mutta netti kertoo, että kortti kuvaa jonkin asian päättymistä, "kuolemaa" ja sen myötä uuden alkua. Uskalla siis luopua vanhasta, oli kyse sitten vanhoista ajattelumalleista, piintyneistä uskomuksista, epäterveellisistä elämäntavoista, huonosta työpaikasta tai vaikka ihmissuhteista joista olet tehnyt eroa jo pitkään. Itse tiedät, mikä tämä asia on. Nyt on korkea aika tehdä päätös lopullisesta luopumisesta ja avautua uusille aluille, kutsuvalle ja sinunnäköisellesi tulevaisuudelle. Älä enää vastustele tai pelkää, muutos on väistämätöntä.

      • Anonyymi

        Olen yrittänyt manifestoida kuolemaa, ehkä se vihdoin tulee, toivottavasti ainakin, olen valmis. Kiitos!


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      68
      898
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      803
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      67
      738
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      644
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      59
      548
    6. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      523
    7. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      489
    8. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      487
    9. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      35
      479
    10. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      24
      477
    Aihe