Onko tämä kysymys vuosilukuherralle? Aasimaisesti.

Anonyymi-ap

Pakko esittää oheinen kysymys kun on niin hupaisa.
-------------------------------------------------------------------

Pidäkö sinä minua niin tyhmänä että laittaisin tänne kaatopaikalle kuvia itsestäni ja perheestäni?

7

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saarituhnu ja sihteeripoika Puppe Homotossu ovat googlanneet itsensä näännyksiin saakka koettaessaan selvittää kuvien henkilöitä.

      Hotapulveria ja talkkia on kulunut ja säästöt huvenneet prosessissa. Jostakin ihmeellisestä syystä yksikkökaksikko eivät ole huomanneet Tapsan kuvien anomalioita laisinkaan.

      Kampotin kämpän kuvat oli myyntiesitteestä netistä suoraan, rantakatukuva ilmiselvästi kuvaruudulta plus pari muuta sen kanssa. Lopuissa kuvissa oli neljää erilaista tiedostonimeä.

      Jäikö Kampotissa vuokra maksamatta "säästöjen" loppumisen vuoksi vai mikä tämä yllättävä pakomatka Vietnamiin oli ilman suunnitelmaa ja samantien asumaan?

      Kampotissa piti olla kaikki kunnossa niin nyt sitten vaihtui slummi toiseen?

      Mielenkiintoinen stoori viiden vuoden Kampotissa asumisen jälkeen. Jos minulta kysyttäisiin, niin tuo "Tapsa" on kuvista päätellen joku höperöpoika maalta joka on karannut Suomesta reppureissaamaan päästyään sairaseläkkeelle.

      Mielenterveysongelmat kun on periytyvää sorttia, niin voihan se olla niinkin että matkassa on Saariparonin tai Tapsan poika, nimittäin siinä laittamassaan "miesvartalokuvassa" ei ollut eläkeukko, vaan pullukka paksupersauksinen poika, max 35 v.

      Joo olen ollut tyhmä laittaessani tänne mitään kuvia, pyrin olemaan tarkempi jatkossa. En kaipaa aivottoman rakkikoiran arvosteluita läheisten kuvista ja kukapa kaipaisi?

      Viikonloppuna Pattayalle, poikain kinkerit luvassa!

      2010

      • Anonyymi

        Kenen kanssa sinä resupekka taas kuvittelet keskustelevasi, vaiko ihan itseksi siellä kerrot elämästäsi, mukava tuo rakkikoira vertaus, eikö vain... Sinä ole tehdyt itsestäsi täällä jo julkisen pellen... juttuinesi.... syyläpoika.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kenen kanssa sinä resupekka taas kuvittelet keskustelevasi, vaiko ihan itseksi siellä kerrot elämästäsi, mukava tuo rakkikoira vertaus, eikö vain... Sinä ole tehdyt itsestäsi täällä jo julkisen pellen... juttuinesi.... syyläpoika.

        Tikkakosken majuriko se siellä juttelee vaiko Jyväskylän professori kenties? Ettei vaan ole Helsingin nuorisotoimen johtaja tai säähavaintopallolla lentävä koelentäjä?
        Taitaa olla vaan pankkikortiton satokauden mies jonka Lada kestää ydinsodan voittajana maaliin.


      • Anonyymi

        "En kaipaa aivottoman rakkikoiran arvosteluita läheisten kuvista ja kukapa kaipaisi?"

        Kenen kansa, luulet juttelevasi rakki koira... minä olen tasokas kova kutoinen, ja korkeasti koulutettu suomen-armejan Doppari.

        KHIA!!!

        '*'


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tikkakosken majuriko se siellä juttelee vaiko Jyväskylän professori kenties? Ettei vaan ole Helsingin nuorisotoimen johtaja tai säähavaintopallolla lentävä koelentäjä?
        Taitaa olla vaan pankkikortiton satokauden mies jonka Lada kestää ydinsodan voittajana maaliin.

        Ahdistaako oletko ajatellut hakea itsellesi apua, moneen vaivaan,


    • Hei Rakas Tyttö2010Neitinen näemmä kakaramainen hompsuttelusi jatkuu nyt kohteesi ollen Puppe, mutta mikäli kuten ilmeistä koet minun olevan Sihteeripoika.

      No sihteeripoika on vastannut sinulle toisessa keskustelussa pallon ympäri, joten mikäli kykenet asianmukaisuuteen, niin ole hyvä ja vastaa.

      • Jatkan vielä seuraavaan mainintaasi ... Mielenterveysongelmat kun on periytyvää sorttia ... koitappa lukea omia kirjoituksiasi ja päättele onko perimässäsi ongelmaa?

        Minun mielestäni on ja vakavasti.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      177
      16252
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      90
      3775
    3. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      138
      3061
    4. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      27
      1784
    5. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1514
    6. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      55
      1471
    7. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      159
      1407
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      115
      1314
    9. Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista

      Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1274
    10. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      81
      1101
    Aihe