Oon huomannut

Anonyymi-ap

Ehkä oot etäinen ettei sun tunteet kasvaisi liikaa? Toivoisin ettet oo tarkoituksella kovin välinpitämätön koska se saa mut tuntemaan oloni arvottomaksi ja siitä seuraa kaikenlaista pähkäilyä. Tunteet on eikä niihin voi vaikuttaa mut kyllä me päästään yli tästä. Toivon niin.

20

1473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin sen takia etäinen kylläkin.

      • Anonyymi

        😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

        😍 ­N­­y­m­­f­­o­­­m­­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18172353R

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Voi olla, vaikkei tuo viesti ihan varmasti mulle olekaan.

    • Anonyymi

      Jep

    • Anonyymi

      Kenelle tämä aloitus? 🙂

    • Anonyymi

      Tunteet kuoli ja syystä. Tuo hävytön ja törkeä toisen tunteilla leikkiminen oli kauhea kokemus.

      Sivusta sivuun vaan.

      • Anonyymi

        Voi metsäsianvittunaama


    • Anonyymi

      Olin suhun kyllä aidosti ihastunut mutta sinä tätä olet poikkaissut. Voidaanko saada tähän jokin päätös, olisi hyvä. Tehdään se yhdessä.

      • Anonyymi

        Minkälainen päätös on mielessä?
        Itsellä sama tilanne miehen kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Minkälainen päätös on mielessä?
        Itsellä sama tilanne miehen kanssa.

        Mitä itse haluaisit?


    • Anonyymi

      Turha ihmetellä kun leikit minun tunteillani ja pimitit tosiasiat.

      • Anonyymi

        Ja mitähän on nimitetty?


    • Anonyymi

      Otetaanko joulun ajaksi tulitauko?

      • Anonyymi

        Pakkohan se on rauhoittua kun harmittaa ihan tosissaan. Annoit ymmärtää mutta peräännyit saman tien. Pelkäätkö niitä pieniä asioita jotka kasvaa? Jos niitä pelkään niin sitten sinussa ei ole miestä tarpeeksi, minähän tässä päätän miten asiani järjestän. Se että jos tykkää toisesta, siinä ei ole mitään pahaa.


    • Anonyymi

      Miksiköhän olen etäinen? Mitä odotit kun olit kiittämätön, välttelit, lähdit pois. Ei se niin toimi että vain toinen on aloitteellinen.

      • Anonyymi

        Välillä kaikki menee päin v€ttua vaikka ei haluaisi.. Olisi pitänyt olla aloitteellisempi ja avoimempi. Hyvästi


    • Anonyymi

      Minä en ole helppo ihminen, osin se on seurausta mielenterveysongelmista, osin vain ehkä ajattelemattomasta luonteesta. Samoista asioista, mistä valitat, valittaa myös mies.
      Pitäisi vähän miettiä omaa käytöstään. Asettua toisen asemaan. Asioilla on tarkoitus, uskon, meille molemmille. Tämä määrittää meidän loppuelämämme suunnan.
      Minun täytyy hyväksyä sinut yläpuolella olevana. Et ole uhka minulle ja minäkään en sinun elämääsi enää pilaa. Olen kyllä pilannut, varmasti. Pitääkö minun maksaa jotakin hintaa. En haluaisi erota miehestäni, hän on minulle tärkeä. Voi kun minun ei tarvisi hänestä erota.

    • Anonyymi

      Toiveajattelua....

    • Anonyymi

      Pitää paikkansa, olen etäinen, jotta et huomaa kuinka ihastunut olen sinuun. En saa sinulta riittävästi vastakaikua.

      • Anonyymi

        Samaa sanoisin miehelle jota olen jo kysynytkin ulos.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      441
      6407
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      139
      3731
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      98
      2478
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1939
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      117
      1301
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1253
    7. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      64
      1081
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1075
    9. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      44
      973
    10. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      970
    Aihe