vielä siihen että näen hänet.
Yhdeksän päivää
Anonyymi-ap
9352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Käpyn luo olet menossa? Olehhan sitte kerrankin ihmisiksi.Ajattele käytökselläsi ympärillä olijoita.
Kuka on käpy? Ja mitä tarkoitat ihmisiksi olemisella?
Ohi.Olit väärä henkilö.
Eikö ole muuta elämää ku muodostaa järjenvastaisesti individuaalista tarinaa anonyymin palstan kautta miestrollin eri tarinallisuuksista? Näin koki ankkalinna järjenkäytön suhteen inflaation, katson alas kuin mielisairaaseen
Tee mitä huvittaa. Minua ei kiinnosta alaspäin katsomisesi pätkän vertaa koska minulla on oma elämä. Toisin kuin sinä, en luule tietäväni kuka joku kirjoittaja täällä on. Ja minä joka tapauksessa näen erään yhdeksän päivän päästä.
Et sinä mies ole ketään muuta näkemässä kuin holhouspartion edustajan eli sossun
Minä joka kommentoin käpyllä ,sattui sopimaan tuo 9 pv. Minun elämään, Anteeksi kun luulin.
Mut joo näinhän on täällä samoja.Kun tunnisteita ei ole, luulla voi.
Satuilusi minusta on edelleen täysin yhdentekevää. En kirjoita sinulle aloituksessani.
Ei haittaa sinun luulemisesi, täällä on juttuja jotka voivat sopia moneen. Toivottavasti sinun tai jonkun muun kaivattu näkee tuon viestisi ja tarinalla on onnellinen loppu.