Kasva mies aikuiseksi

Tuollalaillako käsittelet asioita onko niin että pääsi ei kestä aiheuttamaasi tuhoa?
Kirjoitin että ajan kanssa pystyn antamaan anteeksi mutta sinä vain leikit kasva mies aikuiseksi elämä ei ole pelkkää pelleilleilyä niin kuin se sulle näyttää olevan.
15558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mten yksinkertaisia ihmiset ovat? Täällä on muutama vastaamassa.

Äänestä
  • Itse otit yksinkertaisuuden puheeksi joten taidat olla.

    Äänestä

  • Miten yksinkertaisia ihmiset tosiaan on, että palstamiehen teatteri kiinnostaa

    Äänestä

Kirjoitin yhden toisen aloituksen mutta se poistettiin. Yritätkö rankaista minua jotenkin etten voi olla yhteydessä sinuun. Miehelle jonka kanssa olen seurustellut.

Äänestä
  • SInä seurustellut Hänen kanssa oi oi oih

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    SInä seurustellut Hänen kanssa oi oi oih

    Ei sinulla ole ketään identifioituja henkilöitä heittää näihin trollimiehen provoihin, olet tarpeeksi katkera yrittämään🙄

    Äänestä

  • Onnekseni en ole yrittänyt edes seurustelua kun kolmen eri naisen kanssa ni ei voi tuota kukaan muu edes yrittää väittää

    Äänestä

En ole käyttäytynyt hyvin ja työnnän syyn aina jonnekin. Minulla on hyvä mies mutta olen kurja hänelle. Toivon, että saan olla hänen kanssaan silti. Ilman häntä en ole mitään, ei ole mitään. Päivä kerrallaan menen.

Äänestä
  • Sun kirjoitus ei liity minun aloitukseen mitenkään. Minun aloituksen pointti on se että toivon että kadut mies tekoasi ja ymmärrät mitä pahaa aiheutit jos omistat sydämen. Vai onko niin ettet osaa katua ja pyytää anteeksi

    Äänestä

Riitelet naisten kanssa täällä turhake.

Äänestä

Olen tullut siihen tulokseen ettet osaa mies katua. Olisin mielelläni ollut sinuun irl yhteydessä mutta ei enää oikein huvita teet vain pilkkaa.
T:aloittaja

Äänestä
  • Sori pitää leikkiä vähän pip pelillä ja sit vielä tyttöillä.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Sori pitää leikkiä vähän pip pelillä ja sit vielä tyttöillä.

    Et ole mies jolle aloitus on joten senkus jatkat.

    Äänestä

Mitä sitä elämällään muuta tekis jos itse koen että naiset ei ole suurelta osin tehneet muuta kun yrittäneet leikkiä mun tunteilla kun eivät itse edes ymmärrä omia tunteitaan kuinka olla rakastettava kusipää

Äänestä
  • Sun pitää ymmärtää että olet tehnyt väärin. Minä myönsin mutta sinä et näy osaavan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuollalaillako käsittelet asioita onko niin että pääsi ei kestä aiheuttamaasi tuhoa?
Kirjoitin että ajan kanssa pystyn antamaan anteeksi mutta sinä vain leikit kasva mies aikuiseksi elämä ei ole pelkkää pelleilleilyä niin kuin se sulle näyttää olevan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu