ihmisestä eroon niin pitää sitten itsekin tajuta jättää se toinen ihminen rauhaan.
Jos haluaa jostain
Anonyymi-ap
13341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Samoin ajattelen minäkin.Mikset jätä jo rauhaan?
Minä en muuttelen elämisen rytmejäni tai kertomuksiani täälläkään koska ne ei sinusta kerto .Olet imenyt itseesi ne.
Jos joutuu muuttaan ihmisen mukaan elämisen rytmit se on siltä toiselta hallinnan väline.Jos siihen leikkiin lähtee nöyrtymään kohta et voi ovesta ulos mennä ollenkaan kun toinen voi tahalleen tulkita sen provoksi ja taas ollaan sodassa.
Tunne asiat taas on semmosta ettei kukaan voi käskeä omista lopettaa tai tykkään toisesta.
Minä esim.en tule ikinä menemään exäni kanssa yhteen tapahtuma mitä vaan kauheaa.Näin hän elättelee.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18175896T
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Näinhän se on juu
Anteeksi mitä
Tulkitsen kamerakyttäämisen jatkumiseksi.Eli täältä pesee.
Ihan harhoissa ko olet. Kuka sinua nyt kyttäisi?
Tuollainen idioottiko on vastuussa tällaisessa tilanteessa auttamisesta?
Voi kun tietäisit.
Parit satanistit ainakin.Tai teko satanistit.Eivät noudata satanustien ohjeistusta vaan sooloilee ihan kuin teko uskovaiset.
Satanisteille kuuluu pervoilu mutta ei siihen kuulu intimiteetti ja kotirauhan rikkominen.
Seksuaalisen ahdistelun täyttää sekin että ilman lupaa haistelee ja tirkistelee naapureitaan ja käyttää sitä kiihottumista omiin seksileikkeihin.Elikä ei aito satanisti noin tee.
Niin mutta jos ei halua
E ei halua eroon...😭