Tule mulle nainen vaimokseni. Saat minusta hyvän miehen, eikä tarvi katua.

Rakkaus on kaiken perusta. Yhdessäolo ja välittäminen. Saat mennä minne haluat kunhan muistat, kuka on sulle tärkein. Luottamusta ei petetä. Tarjoan sulle kättä, johon tarttua. En kaulahihnaa. m>n
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Montaako naista aiot täältä ottaa kädestä ja samalla varmistaa ettei yksikään joudu sillävälin kaulapantaan kun otat kädestä seuraavaa? Sen sijaan että tekisit tuon oikeasti henkilön kanssa josta puhut?

Äänestä

Voin siis mennä ja tulla niinkuin haluan? Mihin tässä asiassa sinua tarvitsen?

Äänestä
  • Kuulostaa enemmän ansalta🤔

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakkaus on kaiken perusta. Yhdessäolo ja välittäminen. Saat mennä minne haluat kunhan muistat, kuka on sulle tärkein. Luottamusta ei petetä. Tarjoan sulle kättä, johon tarttua. En kaulahihnaa. m>n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu