Senssulta pari sanaa Pattayan rakkaalle.

Hei Rakas, mielikseni huomaan, että todellakin sanonta sinun ajattelevan minua jopa runsaasti enemmän kuin pari sanaa, tänään, huomenna ja loppuelämäsi, koska olet aivopesty.

Kerronpa sinulle mitä aivopesu tarkoittaa, se on:
Aivopesu on pakottavien tekniikoiden soveltamista aivopesun kohteen uskomusten tai käyttäytymisen muuttamiseksi. Mielenhallinta on toimintaa, jolla sen kohde saadaan käyttäytymään, tuntemaan ja ajattelemaan toivotulla tavalla.
Mielenhallinta voi sisältää muun muassa tunteiden hallintaa, ajatusten hallintaa, käyttäytymisen hallintaa ja tiedonsaannin hallintaa.
Mielenhallinta voidaan myös kohdistaa yksittäiseen ihmiseen.

Minä siis hallitsen sinun mielenhallintaasi sataprosenttisen täydellisesti ja sen johdosta päädyin ruokkimaan sinua vastaten seuraaviin “Muutamiin sanoihisi”.

Kukaan ei ole koskaan nähnyt häntä, ei tavannut häntä eikä tiedä kuka hän on. Kiitos samoin rakas.

Hänellä ei ole mitään haisua Thaimaasta eikä yhtään kuvaa sieltä, ei ole passileimoja, pankkikorttia, ei ID-kortteja eikä tabien baaneja.
Kiitos samoin rakas.

Ei ole vaimoa eikä lapsia näkynyt, ei edes omaa naamaa.
Kiitos samoin rakas.

Ei näy mustaa vyötä, harlikoita tai jahteja, ei savusaunoja, ei rantahuviloita, ei edes sitä yön yli valvottua joulukinkkua.
Korjaan sen verran että ei ole harlikoita, vaan harrikoita.
Kaipaat siis joulukinkkukuvia muiden mainitsemiesi ohella, ei rakas, joudun tuottamaan pettymyksen sinulle, en anna mahdollisuutta sinulle arvosteluun.

Voimassa olevaa passia tai thaiajokorttia ei näy, ei supervesijettejä, ei mitään. Kiitos samoin rakas passisi ja ajokorttisi osalta, sekä jetit on myyty Phuketin huvilan ohessa.

Jahdin ruoriin integroitu älytabletti on kadonnut ja vaimon uimahyppytorni myös. Kyseinen jahti on myyty venäläisille Phuketin huvilan myötä ja kitaranmuotoisen uimahyppytorni oli hupailua mutta tarkoituksella että se iskostuu muistiisi.

Missä lienee sijaitsee salainen moottorirata Chiang Maissa? Se on salaisuus. Vastasit jo puolestani rakas.

Mammuttihirsihuvila on kadonnut, miljoonasaaret, miljoonahuvilat ja miljoonajahdit.
Ei ole kadonnut.

Varmaan korona vei ja mittari?
Siinäpä sinulla pohdittavaa rakas.

3

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Missä ja milloin kellohamakerho kokoontuu?

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🔞 ­­N­y­­m­­­f­­o­m­a­a­n­­­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


      • Anonyymi

        😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

        😍 ­­­N­y­­­m­­f­o­­­m­­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18181821U

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4308
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      137
      3021
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2342
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      45
      2254
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1873
    6. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      91
      1832
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1586
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      22
      1539
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      148
      1384
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      32
      1200
    Aihe