Jep! Taas teiniraskaudesta.

Nii voitteko linkittää mut modthesims2.comiin siihen kohtaan mistä saa sen teiniraskaus-jutun? Sain ton yliopiston ja jouduin poistaa sen mut nyt en löydä sitä enää :( Joten.... Jookos ;)
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

odotapas hetki kun etsin...

tossa on neljäntenä joku

http://www.modthesims2.com/forumdisplay.php?f=142

ja viidentenäkin

noita kun selailet, niin luulis jonkun niistä toimivan.

Sori kun en pysty antamaan tarkempaa linkkiä, mutta en tiedä tarkalleen minkä noista haluat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pantteri.... kirjoitti:

Nii voitteko linkittää mut modthesims2.comiin siihen kohtaan mistä saa sen teiniraskaus-jutun? Sain ton yliopiston ja jouduin poistaa sen mut nyt en löydä sitä enää :( Joten.... Jookos ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu