Mitä mieltä paikasta? Onko niin kiire kun ei puhelimeen vastata. En ole ennen tavannut niin ylimielisiä ja tympeitä hoitajia, pitäävät itseään niin parempana
Nurmeksen terveysasema
Anonyymi-ap
171741
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kiire vastaanotollako
Taas tää sama valittaja aloitti, milloin ei kaupassa hymyillä, millon mitäkin. Aina on paskaa asiakaspalvelua ihan joka paikassa.
En minäkään hymyilisi jos nurmeslaisia palvelisin
Kyllä Nurmekselaiset hynyilee aina Nurmeslaisista en tiedä.
Kerro miten ne "hynyilee" ?
Osa on ainakin tosi ystävällisiä.
Joulun aikaan on yllättävän paljon ystävällisiä ja tervehtiviä ihmisiä liikkeellä. Varmaan lomalla olevia työelämästä irrottautuneita ulkopaikkakuntalaisia, jotka tulleet nauttimaan kauniista luonnosta ja meluttomasta ympäristöstä.
Ovat olevinaan ystävällisiä mut heti kun selkänsä kääntää niin alkaa se paskan puhuminen.
Ihmiset kuolee kun ei palvelu enään toimi tai saa palvelua niin kuin ennen
Kyllä täällä Nurmeksessa ihmiset ovat ystävällisiä, poikkeuksena tämä palsta, jossa tapana on haukkua toisia.
Pakko taas puuttua tähän, se on nurmeslaiset, EI nurmekselaiset.
Juuri näin.
Aikaisemmin oli lehti Nurmeksen Sanomat, olisiko senkin nimi pitänyt muuttaa Nurmes Sanomat. Asutaan Nurmeksessa, vasta myöhemmin kaikki nurmessa, tietysti riippuu maalajista.
Saattaa olla teidän mielestä, mutta ei meidän.
Nurmeksen terveyskeskus sairaalassa on mielestäni palvelu parantunut, kun ei puhuta puhelinyhteyksistä, mutta sehän on ongelma vähän joka suunnalla.
Todella, ei enää viikonloppu päivystystä 😀
Palvelussamme on ruuhkaa, ottakaa yhteyttä maanantaina, maanantaina palvelussamme on ruuhkaa ----