Nyt se on viimeistäänkin todettu: täällä raukoilla rajoilla ei osata ajaa autoa. Takapenkillä konjakkihönössä seuratessani paikallista "joustavuutta" huomasin kuinka kantaan tullaan melkoisella haipakalla mutta ei osata/uskalleta ohittaa. Valtavien suorienkin kohdalla nakotetaan vain kannassa.
Vaihtakaahan takaisin niihin hevosiinne vai millä härillä te viime vuosikymmenillä ajoittekaan niin säilyy tiet turvallisina.
Vaihtakaahan takaisin niihin hevosiinne vai millä härillä te viime vuosikymmenillä ajoittekaan niin säilyy tiet turvallisina.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pikkasen enempi ottaa päähän nää ketkä tulee perä edellä vastaan. Siihen kun jää toinen kani taakse niin jo alkaa jonossa hiivintä.
Joku kyseli palstalla että onko Joensuussa homoja. Näitä homokaneja löytyy paljon.
On, en ymmärrä. Suoraa tietä vaikka ja kuinka niin ei, ei osata painaa pedaalia.
Ohi vaan ja sitten vauhdilla hatelikkoon. Oho-ei tää ollutkaan turvakaarellinen ralliauto, vaan ihan itetuunailtu bemuräppänä. No tässähän tää elämä sitten oli.
No sen nimi on luonto karsii heikommat. Osaapa nuo ajaa noilla ranskisvasuilla ja kinuskikorennoilla ym skuudeilla ajaa myös mettään mitä nähny 😂😂