Hyrskän bileet

Onko kenenkään luona bileitä, ei taida olla mitään yökerhojakaan tässä keskustassa.. terv. Lomalainen
4913
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ukkohallassa oli aikamoiset kinkerit yhessä mökissä.

Äänestä

Aamupalaksi iso lasi kylmää vettä puolilleen, siihen pussi samariinia ja kossua täyteen. Siinäpä helmeilevä crapulajuoma, joka pistää pään ja suolet toimimaan!

Äänestä

Meillä oli naapureitten kanssa parinvaihtobileet, oli hyvä ja rentouttava meiniki, jaksaa taas viikon pakertaa töissä.

Äänestä

Vanhainkodissa jenkat pauhas

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko kenenkään luona bileitä, ei taida olla mitään yökerhojakaan tässä keskustassa.. terv. Lomalainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu