Kuinka kytketään valokatkaisija? Löytyiskö video
Kuinka kytketään
10
208
Vastaukset
- Anonyymi
Sillä lailla että otetaan yhteys asennusluvat omaavaan ammattilaiseen ja maksetaan sitten lasku.
- Anonyymi
Savun hälvettyä tarkistetaan kytkennät.
- Anonyymi
pienkoneissa saa kuka vaan kytkeä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
pienkoneissa saa kuka vaan kytkeä
Missähän pienkoneessa sinulla on valokatkaisija, kerro.
- Anonyymi
Olet huumoriveikkojen kuningas ja vielä ihan itse keksit näin tosi erikoisen lausahduksen, Upeaa !!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missähän pienkoneessa sinulla on valokatkaisija, kerro.
Mulla on ruohonleikkurissa ja lumilingossa.
- Anonyymi
Ensin on katkaistava valot.
- Anonyymi
Sammuttakaa valot!
https://m.facebook.com/ankkalinna/photos/tänään-kello-2030-alkaa-earth-hour-sammuttakaa-valot-mutta-mistä-carl-barksin-an/10152138972443172/ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sammuttakaa valot!
https://m.facebook.com/ankkalinna/photos/tänään-kello-2030-alkaa-earth-hour-sammuttakaa-valot-mutta-mistä-carl-barksin-an/10152138972443172/Sammuttakaa ne valot!
http://tinyurl.com/sammuttakaavalot - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sammuttakaa ne valot!
http://tinyurl.com/sammuttakaavalotMillä sammutat jos ei ole katkaisijaa?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604516Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352069Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1591455- 1651448
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481422Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2541219Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1911148- 2031102
- 801027
- 61988