kiinnostaisi mielipiteet miten kauan on liian pitkään kestävä yhdyntä ?
kysymys kypsille naisille
17
2318
Vastaukset
- Anonyymi
multa loppuu kunto tunnin jälkeen ja kalu menee helläks, liukkari auttaa jonkin verran ja oon 50+
- Anonyymi
Buaahaa spede Buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Buaahaa spede Buaahaa
Pidät ilmeisesti hänen vastausta tunnista liioitteluna? Huomaa että olet täysin kokematon. 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pidät ilmeisesti hänen vastausta tunnista liioitteluna? Huomaa että olet täysin kokematon. 🤣🤣🤣
Sää mää ja bää tietää buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sää mää ja bää tietää buaahaa
Nyt täytyy vastata tähän näin: Tiedän.
- Anonyymi
(17N)Yli puoli tuntia on liikaa, kun rupee pikkuhiljaa menee fiilis, ja tulee vaan semmonen olo että enkö kiihota poikaystävää tarpeeksi, onhan se joskus mukavaa testailla kaikenlaista ja vähän riehua etenkin kännissä. Mutta selvinpäin 5-15min riittää hyvin.
- Anonyymi
Rämesika riehaantui
- Anonyymi
Ei ole kokemusta liian kauan kestävästä yhdynnästä. On ollut yli puolen tunnin kestäviäkin sessioita, eikä tunnu pahalta. Kosteuskin riittää, koska mies on oikea.
-Nainen 46v.- Anonyymi
Rämesika riehaantui hyh hyh
- Anonyymi
Itse pidän eniten useita tunteja kestävistä seksisessioista. Yhdyntää saa olla siinä ihan kunnolla ja paljon, se tuntuu vaan niin hyvältä. Kun on hyvää seksiä ja hyvät kemiat, niin ei todellakaan kyllästy. Ja kun paikat on märkinä, niin ei mitään ongelmaa.
Noin yleisesti vähintään 20min pitäis olla yhdyntä, että ei jää vajaaksi. En osaa sanoa mikä olis liian pitkä. Tietty jos on huonoa seksiä, niin ei kauaa jaksa kiinnostaa.
N45- Anonyymi
Lisää rämesian löpinöitä buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisää rämesian löpinöitä buaahaa
Rämesika riehaantui
- Anonyymi
Näi miehenä veikkaisin että huomaat sen siitä kun nainen alkaa kuivua jos sait alkuun edes kostuun muutoi siinä kohti kun alkaa kunto pettään
- Anonyymi
No joku puoli tuntia riittää itselleni. Ehdin saada pari orkkua ja kolmatta ei yleensä sitten enää tule vaikka miten jyystäisi. Nivelet alkaa huutaa hoosiannaa, kun nivelrikko jo vaivaa.
- Anonyymi
Vain unelmissas eunukki
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vain unelmissas eunukki
Rämesika riehaantui
- Anonyymi
10-20 minuuttia on normaali sisäänajo riippuen sprerman määrästä ja paineesta
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3182923Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä562655- 1201712
- 1181440
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301293PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1491238- 691090
- 741089
- 701030