Paljonko musiikkikriitikot saavatkaan palkkaa ? Ajattelin nimittäin ,että jos alkaisi sellaiseksi. Aika mielenkiintoista voisi olla se.
Kuka tietää?
6
486
Vastaukset
- mävaan
Pitäis kato vähän ymmärtääkin musiikista jotain (ei riitä että sanoo tää oli kiva kipale).Tosin täytyy myöntää,että tiettyjen kriitikkojen kohdalla se ymmärtäminen vaikuttaa välillä hieman rajalliselta.
- anu
Vai ajattelit.Hahhah.Kritiikki olis kyllä erittäin yksipuolista,koska sun mielestäsi vaan Tapsa osaa laulaa ja kukaan muu ei ole mitään.
- .........................
Toi oli kyllä Justiinaxulle aika paha
- anu
......................... kirjoitti:
Toi oli kyllä Justiinaxulle aika paha
Eikös täällä tykättykään suorasta puheesta?
- meditaatio
Ihan amatöörinä olis joskus kiva päästä arvostelemaan musiikkia, palkasta viis...vaikeinta olis ehkä pysyä ns. puoluettomana, kun oma suosikki sais parhaat arvostelut...ja vastaavasti epäsuosikki huonot...vaan mielenkiintoista vois olla mediassa kriitikkona joskus...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475375Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612136Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181770Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381723- 171505
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301437Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4130081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771068Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se207917