kumpaa

eli olin tiistaina illalla sisätutkimuksessa viikolla 37 6 ja keskiviikkona 38 tuli aamupäivästä tuli erittäin paksua keltaista limaa pariin kertaan vessakäynnillä. olikohan tuo limatulppa vai jotain muuta, kun valkovuotokin on ollut tosi vetistä.
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...olla limatulppaa, mutta vaikeaa sanoa varmasti. Jos oli limatulppaa, niin todennäköisesti viimeistään viikon-parin päästä pääset tosi toimiin. :-) Samaa odottelen itsekin.

Äänestä

samaa sanoisin minäkin, että voi olla kumpaa vain. Limatulppa on usein vähän veriviiruista ja selkeästi sitkeää (mikäli ei ole lapsivettä seassa).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohan kirjoitti:

eli olin tiistaina illalla sisätutkimuksessa viikolla 37 6 ja keskiviikkona 38 tuli aamupäivästä tuli erittäin paksua keltaista limaa pariin kertaan vessakäynnillä. olikohan tuo limatulppa vai jotain muuta, kun valkovuotokin on ollut tosi vetistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu