Sadesuojus istuimelle?

Mistä moinen löytyisi?
Googlettamalla en löytänyt kuin kokopeitteitä.
2306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sellasen saat tehty varmaan ite aika helposti. Siitä vaan otat vaikka vanhan auton puolipeitteen ja leikkelet vähän ja laitat uudet kuminauhat reunoille niin että pysyy satulan päällä ja sitten ompelet vaan hyvin kuminauhat kiinni niin ihan hyvä voisi tulla :)

Äänestä
  • se tarvi ko muovipussin

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Laura kirjoitti:

Mistä moinen löytyisi?
Googlettamalla en löytänyt kuin kokopeitteitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu