esitystä bussissakin. Vanhemman naisen viereen tuli paljon nuorempi mies istumaan. Taisi kertoa sillä tavalla, että joku toinen paljon nuorempi haluaisi tutustua. Mutta vanhempi nainen ei todellakaan halua tutustua yhteenkään paljon nuorempaan koskaan, onpa sitten hetero, homo, tai muunsukupuolinen. Ei hän ole koskaan niin halunnut. Joku luuli että se olisi niin, mutta kannattaa luottaa siihen ettei vanhempi nainen ole koskaan sanonut sellaista kenellekään, eikä tule sanomaankaan! Mielikuvissa hän on yhdessä itseään vain muutamaa vuotta nuoremman kanssa niin arjessa kuin sängyssäkin! Ainoa haave on saada parisuhde tummatukkaisen lyhyen miehen kanssa!
Yhä liikaa
Anonyymi-ap
3278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Se mitä ihmiset yhä tekevät on kiusaamista ja se on jatkunut liian monen vuoden ajan! Se aiheuttaa yhä paljon pahaa monella tapaa! Paljon surua, ahdistusta, stressiä ja kipua! Ei sellaiset ihmiset ole terveitä jotka tuollaista tekevät!
Haluaako joku että kuolema tulisi ja korjaisi vanhemman naisen pois maan päältä! Siltä se on pidemmän aikaa! Sitä ei kerta kaikkiaan jaksa enää yhtään!
Itse haluan erään nuoremman pitkän miehen takaisin elämääni joka tuli useamman kerran bussissa mun viereen istumaan. J