Saimme lopultakin pitkään mieliämme vaivanneeseen kysymykseen vastauksen kun hra Harkimo vihdoin ja viimein paljasti paljonko hän käyttää rahaa viikossa.
Harkimon rahankäyttö
Anonyymi-ap
131530
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Harkimo on hirviön leuhkia ja ylimielisiä?asuvat synnyin/lapsuuden kodissaan Elvis tekemässä.onneksi sai vai 0,5% äänistä?ei oo pressa ainesta millään muotoon?
Mitä sinä yrität sanoa? Voisitko selventää!
Elvis ei ole koskaan käynyt Suomessa.
Hei sinä siellä, kuinka voit? Et varmaankaan kovin hyvin. Hyvinvoivalla ihmisella ei ole tarvetta vähätellä, mitätöidä, pilkata, halveksia ja satuttaa muita. Harkimot ovat tekeviä, menestyneitä ihmisiä. Heitä on aina kiinnostanut monet asiat ja he ovat kokeneet paljon hyviä asioita, mutta myös huonoja. Sellainen tuo näkemystä elämään. Yritä päästää irti rumasta kirjoittelustasi. Siten voit itsekin paremmin.
Mieti vähän mitä kirjoittelet!
Harkimot ovat hyvin empaattisia ja toiset huomioon ottavia helposti lähestyttäviä ihmisiä.
Ihmeen kiinnostunut heidän asioistaan tuntuu tuo ikäviä kommentteja kirjoitteleva ihminen olevan.
Ihana se Harkimon kaupunkiasunto Hesassa. Harkimot ovat menestyjiä.
Hjalliksen eka firma oli toiminimi ja aloitti pienestä. Katselin juuri hänen videoitaan eri aiheista.
Suosittelen lämpimästi. Hän tietää mistä puhua.
Eiks toi harkimo ole ulos-otossakin ? näin huhutaan ?
Joel lähtee 9 kk purjehdusreissulle. Samassa ajassa vois kasvattaa jo jälkikasvun Harkimon klaaniin...
Mitä toisten yksityisasiat sulle kuuluu? Taidat olla kateellinen paskiainen. Vai harmittaako kun et pääse itse purjehtimaan, vaan nyhjäät kotonasi pyörittelemässä peukaloitasi.?
Säkö sen kasvattaisit? Ei sun jutuissa oo mitään järkeä. Hanki itselles joku harrastus. Kateus vie kalatkin vedestä.
Harry on kova jätkä ja ei kannata pahemmin arvostella ja mustamaalata.
Venäläisiltä Putinia lähellä olevilta oligarkeilta saatuja rahoja tuolla Harkimolla on. Myi Hartwall-areenan heille. Moraaliton tyyppi joka puhuu paljon muiden moraalista.