PhotoFiltre

Kuinka kielipaketti pitää asentaa jotta se onnistuu?
Kielen vaihto PhotoFiltressä eng-suomi.
2787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pura se paketti (jos se on zippinä) samaan kansioon kuin missä ohjelma itse on. kielipaketin nimi on TranslationFI.plg samassa kansiossa on alkuperäinen englannin kielen paketti TranslationEN.plg poista se ja käynnistä ohjelma.

Äänestä
  • eipä onnistunut,kieli kyllä vaihtui mutta ranskaksi :( vaikka latasin sen suomi pakerin ja poistin englanninkielisen..onko muuta keinoa yrittää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomennos kirjoitti:

Kuinka kielipaketti pitää asentaa jotta se onnistuu?
Kielen vaihto PhotoFiltressä eng-suomi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu