Suomen lahja Thaimaalle

Pottukoira! Potaatti vie Suomea maailmalle. Katso ja ihastu Potun videoihin, YouTube yms sos.mediat.
Kohutubettaja Savon sydämestä, vetää vertoja jo tampereenterollekin. Yhteistä on se että kumpikin on *omostellut.
18389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa

Äänestä
  • Moniakin Suomimiehiä kiinnostaa Thainaiset johan se on huomattu..osaavat miehiä miellyttäviä taitoja,mitä ei kotimaiset mielialalääkkeillä itsensä lihottaneet Suomirouvat ymmärrä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Moniakin Suomimiehiä kiinnostaa Thainaiset johan se on huomattu..osaavat miehiä miellyttäviä taitoja,mitä ei kotimaiset mielialalääkkeillä itsensä lihottaneet Suomirouvat ymmärrä.

    Myös ladyboyt kiinnostaa monia Suomi miehiä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Myös ladyboyt kiinnostaa monia Suomi miehiä.

    Piilopuppelin päiväuni yök

    Äänestä

  • Tuttavallani oli Thainainen kumppanina. Jäi velkaa miehelle yli 10 000€ joita ei voi ulosmitata,kun ei käy töissä. Lisäksi oli erotessa paksuna jo toiselle miehelle. Nyt elelee Yh,na , nostaa Kelan tuet ja harrastaa lisätuloina "harmaatataloutta"

    Äänestä

Ladyboyt ovat kauniita ja älykkäitä viemään miesten rahat.

Äänestä
  • Hyvinhän tuo pottukoira ladypoikien kanssa pärjännyt. Pussailee kielareita, kunnon kielimoukareita ladypoikien kanssa, yhdelläkin otsakaljua jo pitkälle päälaelle. Hieroi kummankin etumusta.
    Naisten kanssa pitää olla viagraa mutta ei ladypoikien kanssa tarvii.

    Äänestä

Minua *iihottaa ajatus että pottu jörnii minua. Voisin pukea naisten pitsi pikkarit ja lyhyen skottihameen.

Äänestä

Kyllä tulee potulta hianoo kontenttia. Kertakaikkiaan laadukasta kontenttia.

Äänestä
  • Kaikki naimiset huorien kanssa varmaan näyttäisi maailmalle suorassa lähetyksessä, jos sellainen olisi sallittua, eikä siitä saisi bannia.
    Viimeksi sai bannia, kun kuului seksiääniä lähetyksessä.
    Niitä seksiääniä kuului viime lähetyksessäkin, mutta ei bannia ole tullut.

    Äänestä

Tämä vain kertoo miesten älykkysosamäärästä ja millä päällä sitä on mitattu...ei ihme,jos naiset kiinnostuvat ennemmin toisistaan,kuin miehistä.

Äänestä

Halpaa on aina kiva
haheha

Äänestä

Miehet ovat loppujenlopuksi hyvin yksinkertaisia eliöitä..

Äänestä

No ei tuo mitään hyvää viemistä ole, ryypätään ja käydään huorissa, jota muukin maailma thaimaassa harrastaa.
Ennemminkin häpeällistähän tuo on.

Äänestä
  • Ottakaa pottu sinne Jyväskylään. Mielellämme luovutamme, voidaan vaikka tuoda pottu sinne tältä Kiuruvedelle kunnes palaa thaikusta.

    Äänestä

Kyllä nuo Thaimuijat ovat antavaisia täällä Suomessakin niin kauan,kuin rahaa ajajalla riittää. Turha matkustaa tuonne asti.

Äänestä
  • Joka maassahan ne huorat hoikkia on niin Suomesakin,sitten perse pullahtaa kun saadaan joku mies kusetettua naimisiin ja penskat tehtyä,siinäpä sitten pakko kärvistellä ukon sen aikaa kunnes penkat aikuisia,sempä jälkee moni eroaakin ja alkaaetiä parempaa,jotkui nuorempaakin kun tuli tuhlatuane nuoruusvuodet eikä juhlittua.

    Äänestä

Suomen kaunein nainen Mette Forssell!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pottukoira! Potaatti vie Suomea maailmalle. Katso ja ihastu Potun videoihin, YouTube yms sos.mediat.
Kohutubettaja Savon sydämestä, vetää vertoja jo tampereenterollekin. Yhteistä on se että kumpikin on *omostellut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu