"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"
Hyvinvointivalmentaja : "haluan perheen ja läsnäolevan miehen"
Anonyymi-ap
31434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Dementikko sadatta kertaa kysyy samaa asiaa! Haluaako dementikko-mummo keskustelua? Onko hän itse jäänyt ilman miestä, kun jankkaa tuota samaa? Hattara tai hattarat homeessa?
Avauksessa ei ole yhtään kysymystä. Ainoa joka kyselee olet sinä.
Aloittaja toistaa tuota samaa asiaa jatkuvalla syötöllä. Hänellä on jäänyt ns. levy päälle.
21:19 Mummottelijalla taitaa olla yksinäinen ihminen, eikä ole koskaan miestä saanut. vanha ihminen, joka roikkuu kuin iilimato erään julkkisnaisen kintereillä ja tehnyt sitä jo monta vuotta!
Missä ovat ne kaipaamasi kysymykset tuosta avauksesta?
Onkos se sama mummo, joka pitää kirjanpitoa Stefanin ex-naisystävistä?
Juu ja nyt hän kaivaa vimmatusti arkistojaan muodostaakseen kuvan mihin Stefun rahat hukkui.
Ikäänkuin omista rahoista olis kyse.
Martina se haluaa vitusti rahaa, siinäpä on elämänarvot kohdillaan. Säälin.
Toisilla läheiset, terveys, ystävät tärkeimpinä elämässä.
Voimia peräkammariisi 👃
Meenny Roope kotio täältä Martinaa haukkumasta.
Ei ainakaan sulla.
Palstalla oot kuitenkin 24/7 😂
Mitäpä se aloittajalle kuuluu kenenkään toiveet? Ihan hyvä toive tuo ainakin on.
Toivossa on hyvä elää.
Miksi kukaan ei halua tehdä lasta Soffin kanssa?
Sinähän se ainoastaan siellä ruikutat. Siitä puhe mistä puute.
Kuka mies tekisi lapsen escortin kanssa ja ihmisen, joka on tuomittu huumeidenkäytöstä ja viina maistuu?
Ei kukaan KUNNOLLINEN mies tuollaista naista tosissaan ota, kunhan käyttävät.
Mistähän johtuu ettei Sofia löydä läsnäolevaa miestä?
Sofian aviomieskään ei halunnut lasta Sofian kanssa koska yhteistuumin sopivat että Sofia tekee abortin.
Siiderskä Huopalahdentien pubissa yhä lasta koettaa saada aikaan
8:48 Siis, joko sä taas siellä Huopalahdentien pubissa yrität vikitellä äijiä? Kaverit kertoi sun ongelmistasi siellä, kun lennät ulos vähän väliä sieltä käytöstapojesi ja kännissäolon takia. Etkö sä osaa lopettaa sitä juomistasi tarpeeksi aikaisin?
Ananaksen taikapammpu ei antanut siementä. Hiekkaa vain....
Taitaa olla aneeminen koko Dubain reissu. Ei mitään omaa luxusta saanut esittelyyn. Lainaa vain kaikki kulissit. Ananaksellekin Sofia tais olla pettymys. Muokattu daami olikin jotain ihan muuta livenä. Felix hävis alkuunsa. Ei tullut vakkarielättäjää kummastakaan. Aika on ajanut Sofian ohi. Kohta kotia kohti ja Kelan elätiksi.
Jostain hänen pitäisi löytää 3000e luksusasuntonsa helmikuun vuokraan.
Kenen asuntoon Sofia nyt Suomeen tullessa tunkee. Eikös ollut puhetta että bestiksensä Siepin poikaystävä olisi majoittanut Sofiaa omaan asuntoonsa, kun muutti Siepin asuntoon. Mutta eikös se ole vuokrattu. Stefuun Sofialla ei ole enää mahdollisuutta kun Stefu on löytänyt uuden "sofian". Toki sillä tavalla poikkeus että tämä ilmeisesti aivan tienaa itse omat rahansa, toisin kuin Sofia.
Kyllä voi haluta mutta ei saa. Kun kaikki ovat vain tuupanneet takaluukkuun. Itse haluaa veskoja. Koko eukko vaihtotavara. Oma valinta.
Ananaksen taikapamppukaan ei avannu tälle prinsessa Sofialle tuhannen ja yhden yön tarinaa. Jäi vain yhdeksi yöksi tämäkin sutta sekundaa satu.
9:40 Onhan tuo aika naurettavaa, että 33 v. nainen elää jossain sadussa. Sieltä pudotus voi koitua kohtalokkaaksi.
Asiallinen toive. 👍
Ei ole enää realistinen toive, kun on jakanut liian monille 💸.
Siitä puhe mistä puute.💩