Nyt pitää kyllä saada muutosta tähän. Kokkolassa on viime aikoina pyörinyt erittän huonokäytöksinen mies. Koppava eikä kuuntele asiakasta, vaikka hän olisi oikeassa. Heti uhkaa lapulla. Joskus hänellä mukana nainen, joka on ymmärtäväisempi.
Pysäköinninvalvoja
Anonyymi-ap
4260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eihän näiden kanssa tarvitse asioida jos omat asiat on kunnossa.
Turhaa marinaa.....katso peiliin,löytyiskö sieltä syyllinen?
Se kuuluu virkaan heillä, ei siinä turhia lörpötellä. Naishenkilö oli aikanaan joka oli himo sakottaja kiireellä puoli juoksua takakenossa paikasta toiseen jos löytyisi sakotettavaa. Pitäähän sitä palkkansa tienata ei siinä mitään jos on virheellisesti parkkeerattu niin ok.. silloin sakot saa ihan aiheellisesti.
Se on työnteon käsite monelke aika vieras. Vuosikymmenet julkisella puolella olen katsonut kunnukot ei meinaa tuolilla pysyä edes istumassa niin pitää oikein tuijottamaan jäädä kun kaupungilla näkee miehiä työn touhussa ilman suunsoittoa.
Tämä narina pysäköinninvalvonnasta voisi lopettaa.Laitttakaa vehkeet laillisesti parkkiin,ei ole ainakaan itsellä ollut ongelmia.
Ihmeellistä narinaa kun oma toiminta aiheuttaa ongelmia!!!