En ole koskaan kuullut moisesta. Oletteko te. Katkesi niin että alkoi vuotamaan, rengasta täyttäessä. On alle 3 vuotias auto, Eikä tän pakkasia Espoossa ollut.
Venttiilitappi renkaasta meni poikki
7
163
Vastaukset
- Anonyymi
Kävin katsomassa vastauksia, eikä kukaan ollut vastannut. Taitaa olla perin harvinaista, vai onko autonkäyttäjä tumpeloinut. Oli sähköauto kyseessä
- Anonyymi
Eipä taida sähköauton venttiilit poiketa muista?
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18210760
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Mitäpä tuota ihmettelemään. Rengasliikkeessä pistävät uuden ehjän tilalle, ja taas mennään.
- Anonyymi
On itsellä kokemuksia. Halvat kiinalaiset eivät kestä. Viisastuneena hankin Tip-Top-mérkkiset ja nyt pelittää. Pitäisi laatu olla parempi. Varmasti muitakin hyviä, mutta nuo sattuivat kohdalle. Vaihdata samalla kakkiin renkaisiin uudet, koska odotettavissa on, että muutkin hajoavat. Itsellä olivat muutkin jo pahasti halkeilleet kahdessa vuodessa.
Mulla on käytössä rengas- ja tasapanotuskone, niin ei ollut suuri ongelma. Muu kuin harmitus ja turha operaatio. - Anonyymi
Tappi ? siis venttiilin täyttö mekanismi venttiili? se joka kierretään avaimella pois ja paikoilleen? Se on nopea helppo vaihtaa mutta hankala ilman oikeaa avainta. Ei ole katkennut koskaan mutta itse venttiileitä kyllä ,vanteen juuresta vuotaa jokusia vuosikymmenten mittaan. Pari viikoa sitten viimeksi vaimon autossa n 9v vanhat alkuperäiset renkaat eli n 9v ikää ventiilirungolla. Renkaat edelleen alla ja ajossa .
- Anonyymi
Eikö se venttiilitappi mene poikki venttiilistä, eikä renkaasta?
Tuliko se tappi ulos vai menikö renkaan sisään? Sisällä se rikkoo renkaan jossain vaiheessa. Jos tuli ulos, niin se on helppo vaihtaa uuteen ja kannattaa välttää niitä kaikkein halvimpia venttiilejä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908546Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462623Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991500- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100