Ei kannata Riikka Purra ja Persut

Alkaa haukkua henkilöitä joilla on mt-ongelmia ja oppimisvaikeuksia kuin puolueen kaupungin hallitus varapuheenjohtaja päätti aluevaltuustossa mielituvan ei ja ministeri itse on eduskunnassa veronmaksajien rahoilla 4vuottq
4134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Purra maksaa veroja nehän on veronmaksajien rahoja jota ministeri saa palkkana

Äänestä
  • 600 000€ veronmaksajien rahoja
    Kelan rahoilla elävä 15v 16000_ ja näin

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    600 000€ veronmaksajien rahoja
    Kelan rahoilla elävä 15v 16000_ ja näin

    Kallis suunsoittaja

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kallis suunsoittaja

    Tuhlaa vielä lisää 10muljardia velkaa ottamalla veronmaksajien rahoja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alkaa haukkua henkilöitä joilla on mt-ongelmia ja oppimisvaikeuksia kuin puolueen kaupungin hallitus varapuheenjohtaja päätti aluevaltuustossa mielituvan ei ja ministeri itse on eduskunnassa veronmaksajien rahoilla 4vuottq

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu