Miehelle tässä

En halua puolisoksi aikuista kakaraa, jolla on narsistinen ja pakkomielteinen persoonaallisuusongelma. Joka vemputtaa sohvan nurkassa päihtyneenä cocktaileista katsoen illasta toiseen gangbangia.
10316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kukapa sellaista haluais

Äänestä

Hyvin se mrnee

Äänestä

Ei juon vaan kaljaa

Äänestä

Ottakaa kaltaisianne

Äänestä

Olette homoja homot

Äänestä

Mene pois sitten tietoisuudestani. Hus, hus, pois.

Äänestä

Homoja

Äänestä

Ai sä toit heti noi mun hyvät puolet esille 🤭, entäs sun? En ole sinulle kateellinen, et ole Pekkaa hyvempi?

Äänestä

Kuka tollasta palstamarttaa haluvaa ei kukkaan mäne mielentaloon

Äänestä

Oliko sulla oikeata asiaaki?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En halua puolisoksi aikuista kakaraa, jolla on narsistinen ja pakkomielteinen persoonaallisuusongelma. Joka vemputtaa sohvan nurkassa päihtyneenä cocktaileista katsoen illasta toiseen gangbangia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu