Anna siihen aika ja mahdollisuus niin kerron sulle että miten tärkeä voisit olla minulle. Jos sinulla on vähänkään samanlainen olo, mennään yhdessä vaikka kahville ja tutustutaan rauhassa. Jos sitten käy niin että ei pysty pitämään näppejä erossa toisesta se on sitten vain järjestelykysymys. Minä pystyn tekemään tarvittaessa muutokset elämääni, se vaatii jonkin verran aikaa ja rohkeutta. Jos tuntuu että ollaan vain ystäviä sekin käy. Minä haluan kääntää sen kortin vain ja ainoastaan sinun kanssa. Jos ei asiat mene hyvin, niin nieleskelen kyyneleet ja jatkan harmaata arkeani.
Arvostat suoraa puhetta
Anonyymi-ap
18452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jos olisit kaivattuni, niin tietenkin haluaisin tavata ja puhua asiat halki. Toivon että hänellä olisi rohkeutta ottaa minuun yhteyttä , että voitaisiin nähdä.
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Antaisin jos olisi mulle.
Kenelle tämä omistettu? miehelle varmaan, mikä kirjain?
Miehelle kyllä
Miehelle vai naiselle?
Jos naiselle niin sopii.
Kyllä, jos olisi mieheltä minulle. Ehdottomasti, ensimmäisen kerran elämässä tunnen näin. ☺️❤️
Ei pystyisi pitämään näppejä erossa? Anteeksi mutta en voisi koskaan olla tollaisessa tilanteessa. Olen liian tunteitani ja itseäni ymmärtävä sekä älykäs etten voisi edes kuvitella olevani tunteiden vietävänä. ”Kokea tunteita ja toimia niiden perusteella”. No not me
Koen siis tunteita, todella voimakkaastikin. Mutten toimisi ikinä niiden perusteella. Intuitiotani (havainnointi) kuuntelen aina ja kaikessa.
En itse ole koskaan pettänyt ketään ja pystyn kyllä hallitsemaan itseni, jos haluan.
Sama. Enkä pystyisi ikinä arvostamaan henkilöä joka alkaisi varattuna säätämään mun kanssa. en arvostaisi myöskään ihmistä, joka iskisi varattua. Arvostus on kuitenkin ihan oleellinen osa parisuhdetta, ja jos tuollaisen kanssa äitisi johonkin vakavampaakin, kunmittelisi tämä arvostuksen puute jonain päivänä sen suhteen luottamuksen puutteena.
jos ihastun varattuna johonkin, mietin että onpa kiva kun maailmassa on kivoja ihmisiä, ja otan sitten tietoisesti etäisyyttä. Ohi ovat menneet.
Jotkut ovat niin egonsa vietävissä että eivät näe koko kuvaa, selittävät juuri omalle kohdalle osuneen ihastuksen jollain omalla erityisydellään. 🤷♀️
Hyviä periaatteita sinulla. Hienoa!
Kutsu sitten minut kun paikka ja aika on selvillä. Muuta en arvosta.
Sinä et voi olla se v.
Olen tietenkin Valeri ivanovits!
Joku meni väliin ei en ole Valeri vaan Veijo!
Hieno viesti jollekin. Toivottavasti toteutuu kohdallasi. Kyllä tavallinen arkikikin on arvokasta.
Se on arvokasta, mitä sitä haluaa priorisoida on toinen asia.