..itselleni, vaan kun ei löydy. Joo, ei se tule kotoa hakemaan mutta en mä kotona aina olekaan, joo en meikkaa.. Hirveesti yksinäisiä, mix ne ei vaan voi törmätä toisiinsa?? nainen 47v
Miehen haluaisin
10
395
Vastaukset
- Anonyymi
😘 pusut
Hei, kiitos oikein paljon ihanasta viestistä 😊 ei täältä oikein oman ikästä seuraa meinaa löytyä 🤔 mutta voidaan toki ystäviä olla, niitä ei minulla nimittäin ole. ja mulle voi koska tahansa laittaa viestiä tai vaikkapa soittaa jos on jotai mielenpäällä tai kaipaa vaikkapa ystävää.
oikein siunattua viikonloppua 😇 paljon haleja sulle 🤗- Anonyymi
kiitos
- Anonyymi
Minkä ikäinen olet? Aika sydämellinen taidat olla! Miten saan suhun yhteyden?
- Anonyymi
Ei ollut multa 😂😂😂... Yks 47 ja nimikirjaimet jätän nyt pois. Eipä halua ketään!
- Anonyymi
Kerro kamuille terkut. Hienoa kiusaamista 😅
- Anonyymi
PS. Mä ikävöin yhtä täällä. Ei muut kelpaa, jollette jo huomannut?
- Anonyymi
Siellä on pariskunnalla taas kivaa, kun isi maksaa. Juokaa lisää.
- Anonyymi
Ei ollut todellinen aloitus, kiusaamista vain.
- Anonyymi
No onpahan todellinen aloitus! Mitä turhaan tuollaista kirjoittaisin??? Miten ihmeessä joku voi kääntää tuon kiusaamiseksi???.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.624794Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2513615Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2613321Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1123263Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie332316- 1011558
Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1201362- 1701203
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA761096Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34981