Hyvää hierojaa naiselle

Etsin täältä hyvää hierojaa.. Vinkatkaa.. Sari
91128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joensuussa voin antaa hierontaa kiljukaula69gmail.com

Äänestä

Mulla kova sauva ja hieron hellästi...

Äänestä

Eikö enää Luomu sauva pelitä

Äänestä

Reilu parikymmentä senttiä pitkä ja paksuksi kehuttu sauva löytyy, liukasteet irtoaa pienellä esikäsittelyllä..
Milloin voi tulla hieromaan ? Hieron toiveidesi mukaan hellästi tai rajusti, kaikki asennot ja kolot käy...

Tmi. Tyytyväiset asiakkaat

Äänestä

Voisin tulla tarkastuskäynnille

Äänestä

Onko sulla Jodel? Tule sinne niin jutellaan lisää 😊

Äänestä

Menkääpä lapset nukkumaan.
Teillä ei päässä veri kierrä kun alapää vie niin paljon..

Äänestä

Kolmijalka mun lempinimi.
Tule ja tutustu yhtä Saria oon hierona kun kävin silloin videoita korjaa☺️😋

Äänestä
  • Teijo vauhdissa😍

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Etsin täältä hyvää hierojaa.. Vinkatkaa.. Sari

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu