Pitäisikö Kerhon luovuttaa suosiolla kesken kauden ja myydä pelaajat?
Luovuttaako Kerho?
Anonyymi-ap
18366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei pitäisi se on fanien huijaamista.
Tulisi myydä heti jos olisi myytävää mutta ei ole.
Myytävää toki olisi muttei välttämättä ostajia.
Kummassakin tilanteessa ei tule syntymään kauppoja.
Pitäisi mutta kukaan ei halua sieltä ketään.
Onko tälläisessä SM - Liigassa mitään järkeä? Eikö näitä me luovutetaan joka joulu joukkueita vois vaan poistaa?
Veikkaan että Saipa ja Hpk vaihtuu Jokereihin ja Kiekko Espooseen kohta.
Ei pidä myydä nyt pitää taistella playoffssiin. Sihvonen pitää palkata neuvoon Masoa mikä mättää niin playoffeihin mennään että heilahtaa.
Suuria uutisia tulossa. Mitä veikkaatte että on vastaus tuohon aloittajan kysymykseen?
Ensi kauden tavoitteena sarjassa voisi olla sijat 11-14. Siis mikäli saadaan pelaajia toteuttamaan tuo hurja tavoite, muuten sijat 15-16 ovat täysin realismia eli toiseksi viimeinen tai viimeinen.
Sä voit veikata ihan rauhassa. Mun ei tarvi edes veikata että kerho jatkaa ihan normaalisti liigassa.
Kerho jatkaa uusin eväin.
Kaudella 2025-2026 ei parane olla liigan viimeinen sillä silloin kutsuu liigakarsinnat ja matka divariin voi olla edessä ja ikuinen Forssan kohtalo
Mietin tuota kausikortti hommaa. Lipputuote pitäisi ehkä uudistaa jotenkin näin että kausikortti olisi aluksi voimassa vain Liigan siirtorajaan saakka, jonka jälkeen sen saisi halutessaan jatkaa loppukaudeksi. Näin ei tulisi fani petkutetuksi joka vuosi.
Me ollaan hävitty tää peli
Ainoastaan yksi pelaajako meni kaupaksi? Helppiikö se vielä paljoakaan.
Kole luukulle.
Kunnallisveron maksajat oli kyllä paras sponssi, vakaata tuloa eikä joka vuosi tarvinnut neuvotella uusiksi. Harmi kun kys.sponssia ei ole enää.