"Jokainen ihminen on laulun arvoinen, jokainen elämä on tärkeä. Jokainen ihminen vain elää hetken sen, minkä kohtalo on hälle määräävä..."
Ja piste. Eli tappelu on turhaa.
Muistakaa että...
4
470
Vastaukset
- ellu 23v
En koskaan vois ajatella perustavani perhettä amiksen kanssa. Sehän oli ulkona kaikista sivistyneistä keskusteluista. Säälin niitä tyttöjä jotka joutuu seukkaan amiksien kanssa.
- ...
Molemmat vanhemmat on käyny ammattikoulun ja nykyään meillä on 2 taloa, 3 autoa, 3 tietokonetta, studiohuoneisto kitara, basso kaikenmaailman musavehkeet ja kaiuttimet. 4 telkkaria ym ym. Ollaan kaikki onnellisia ja terveitä. Ja tiedoks vaan ellulle että ei sua kukaan huolikkaan. horo.
- oppinut-83
toivottavasti tajuat mitä tarkoitat sivistynyt sanalla! ei sieltä lukiosta aivan sivistyneitä ihmisiä tule,enimmäkseen leuhkia/paskiaisia porvareita..ajellen BMW:llä tai jollain muulla ''isin '' autolla ja kynimässä rahaa äidiltä.
Että kannattaako sinun sanoa oikeastaan yhtään mitään! kun et tiedä asioista.
go to hell and burn bitch! - ellu 23v
oppinut-83 kirjoitti:
toivottavasti tajuat mitä tarkoitat sivistynyt sanalla! ei sieltä lukiosta aivan sivistyneitä ihmisiä tule,enimmäkseen leuhkia/paskiaisia porvareita..ajellen BMW:llä tai jollain muulla ''isin '' autolla ja kynimässä rahaa äidiltä.
Että kannattaako sinun sanoa oikeastaan yhtään mitään! kun et tiedä asioista.
go to hell and burn bitch!Jos näkisit minut, niin varmasti alkais tekeen mieli ja yrittäisit tulla iskemään, mutta voin sinulle sanoa, että minuun eivät saastaiset amiksen kourat pääse koskemaan, vaan sydämeni sykkii vain ylioppilaspojille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370