Eilen nähtiin toistaiseksi vikaa kertaa, mutten millään jaksaisi odottaa seuraavaa. Oot niin ihana.
Nyt jo ikävä sua mies
Anonyymi-ap
16428
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Nyt alkoi jännittämään! m>n
On syytäkin. Olethan ainoa joka nähnyt jonkun naisen eilen heheheh
Niin tuskinpa on sama nainen, jonka eilen näin. m>n
Mistä sen varmaksi tietää.
Vaikka kaipaamani mies tuskin lukee näitä.
Älä ole noin varma, saattaa kaivatessaan sinun lukea näitä!
Minäkin luen taas, kun huokailen yöllä näkemäni naisen perään. Turhaahan tämä on ja näen hänet luultavasti taas viikon päästä, joten kaipa ajan voisi käyttää paremminkin. - joku sivusta
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Hienova A
Itse kuljen nykyään kiinnittämättä huomiota yhteenkään mieheen. Ei tarvitse luulla että olisin minä kun täällä perään huhuilee.
Jos mies on kiinnostunut ottaa yhteyttä tavalla tai toisella. Jos et uskalla minulle mitään puhua on eteneminen aika huonoa.
Viestin voi laittaa kun numeron olen viestissä jo antanut!
Jos et saanut.. tai poistit sen, asiaa ei voi sitten auttaa. Jäljelle jää vain suora lähestyminen! Jos ei kiinnosta, asia selvä. En ruikuta perään!
Hyvää lauantaita itse kullekin!
- eka vokaali -
Laihduta niin kompasteleva huomiontarpeesi helpottaa ja kýkenet ottamaan muut huomioon.
En halua olla ihana jos se johtaa siihen että mua hyväksikäytetään enkä saa apua
Miksi tollaseen johtaisi? Tietty jos molemmat ei tykkää, sit ei kannata ruvetakaan mihinkään muuhun kuin kaverina oloon.
ps. en kyl ymmärtäny mitä tarkoitit avun saamisella, ei liity ainakaan mun ihastukseen.
Uskalsin nyt sit laittaa viestin ihastukselle...Ei ihan toivottu lopputulos, mut vastasi ja hyvä niin...
.Rohkeutta vaan ketjussa muillekin! 😅 t. Aloittaja
Näinkö mies jatkuu tämän aloituksesi olemassaolo interaktiivisesti anonyymien tuntemattomien huomiolla? Ohutta o
Kyllä tää oli ihan tän allekirjoittaneen naisen aloittama. Viestiäkn jo tuli mieheltä.