Kun tuli oikea ikävä. Nimittäin harhautin tahallani, mutta meidän rakkaus säilyy J❤️.. Sehän on sanomattakin selvää. Öitä tallustajalle!
Tein kyllä väärin
Anonyymi-ap
15482
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Miksi kukaan tekisi mitään ikävää tahallaan ihmiselle, josta välittää? Minulle se kertoisi vain sen, että toinen ei todellakaan oikeasti välitä.
Mun oli pakko!
Toivottavasti ymmärsit edes pyytää anteeksi käyttäytymistäsi...
No en, harvemmin me toisilta anteeksi pyydetään vain "surullisella katsella". Tämä on meidän keino. Kumpikin tietää ettei toinen tarkoittanut. Meillä tuo sanaton viestintä toimii hyvin.
Täällä ja Vauva-palstalla on kai noin sata Jiitä tai sitten aina samat henkilöt kaipaamassa samoja. Mietin sitä mahdollista väärinymmärrysten määrää oikeassa elämässä, jos näitä nyt useampikin kaipaaja lukee harhoissaan. Itse oon tallusteleva naispuolinen J, mutta ei tää mulle ole.
Kaikki kestää aikansa kunnes hajoaa.
Tämäkin pitää paikkansa tietyllä tavalla. Me ollaan molemmat taistelijoita. Jos olisi tarkoitettu se olisi jo kaatunut. Surullisia kyyneleitä ja surullisia ilmeitä ollaan käyty läpi, mutta sieltä me noustaan aina uudelleen! Meillä on valtava tahdonvoima!
Mä näin sut, tai vasta tajusin kun painelin sieltä ovesta ulos...
Prismasta? Mulle tuli sellanen jännä olo. Ehkä se johtu siitä.
Aa..
Harhautus on kivaa.
No en mä siitä tiedä, mutta välillä on vaan pakko toimia niin kui on. En mä haluaisi ikinä ikinä loukata ihmistä josta välitän.
Kiitos ja hyviä öitä...
Ei tämä harhautus oikein auta😪 kun en malttanutkaan itse. Hemmetin vetovoima, ilman sitä.. Ja öitä!
18:25 😪