Erittäin mielenkiintoista
https://www.youtube.com/watch?v=V_t4k02oN84
Skodan tehdas?
Anonyymi-ap
4
595
Vastaukset
- Anonyymi
Trabanth tuossa lukee ihan avausikkunassa, etkö osaa lukea?
- Anonyymi
Tuo ”Trabant” on hämäystä! Liikesalaisuus pitää säilyttää! Kiitos! Tero
- Anonyymi
Trabant olisi ihan riittävä Suomenkin kansalle. Ylinopeudet vähenisivät radikaalisti kun kaikki ajaisivat trabanteilla
- Anonyymi
Päähuomio tässä eimolekaannsemet kyseessä on juuri tässä vaan se miten itäautot kuten Skoda viimeistellään ennen toimitusta asiakkaalle. Jos ovet, sun muut härpäkkeet ei sovi yhteen kieron korin kanssa niin annetaan vähän monoa tai pari napakkaa iskua Skodan rapeisiin pelteihin, ja avot, johan toimii.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352206
- 841293
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565