Jos pieraisee kirkossa todella äänekäästi, mitä siitä seuraa? 😐
Herkkä ja imtiimi kysymys.
16
231
Vastaukset
- Anonyymi
Riippuu millasen paukun päästät, varmasi pahaa henkeä tulee.
- Anonyymi
Ja hajua ehkä
- Anonyymi
Taivaasta kuuluu JÖSSES
- Anonyymi
Ei mitään,kun kukaan ei nähnyt tätä pierua.ei riitä että kuulee,pitää olla silminnäkijä.ei muuta kuin jatka samaan malliin.yksin mukavampi istuakki.
- Anonyymi
Se oli Pyhä henki jonka virtauksen kuulitte!🙌
- Anonyymi
Joudut jalkapuuhun ilman housuja ja pappi tutkii tarkkaan mistä se ääni tuli...
- Anonyymi
Onko jatkis ruvennut jo papiksikin? Onko jonne suntio ja pakanjauhan kanttori?
Syytimui kerää varmaan kolehtia kun tykkää pidellä kepistä kiinni... - Anonyymi
Ja pappi voivottelee että mies mätänee eikä sukulaiset
tiedä mitään - Anonyymi
Henget puhuu.
- Anonyymi
Joutuu jatkuvaan kadotukseen. Kaveri pieraisi kirkossa ja häntä ei ole sen kolmmin nähty. Pappi huuti, että tuosta joutuu kadotukseen.
Epäilen, että pappi painaa jossain tätä kaveria väkisin paljaalla. - Anonyymi
Jos pääsee julkisella paikalla pieru, toimi näin: tuijota lähintä ihmistä ja sano kovalla äänellä -"älä välitä, minultakin on joskus pieru karannut".
- Anonyymi
Tai että kysyvällä ilmeellä, kuka pe...le.
- Anonyymi
Pieru🫢
- Anonyymi
Hellareissa on aina niin kova meno ja älämölö, ettei siellä saa pieruakaan kuuluviin!
- Anonyymi
Ihmiset pitelee nenäänsä ja sanoo että veli todisti nyt tosi väkevästi
- Anonyymi
Ich furzte meinen Arschblock, der nasse Furzdurchfall flog in einem Bogen mehrere Meter weit und roch nach Fürzen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k2394429- 184323
Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi394091Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️343955Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.1693867Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k263862Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1253592Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.202984Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!202926Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?2632659