Tahallaan harhaan johtaminen. Nyt ymmärrän miksi olet ollut niin kylmä minua kohtaan. Et kohtele enää edes ihmisenä.
Mitäpä tähän voi sanoa? Sinua olen vain koko ajan kaivannut ja sinuun rakastuin. Epätoivoissani sinua olen etsinyt.
Niin turhaa se on näköjään ollut.
Ei ollut sinussa miestä sanomaan, että kirjoitan väärälle ihmiselle. Piti sitten vain oksentaa se paha olo mun päälle.
Mitäpä tähän voi sanoa? Sinua olen vain koko ajan kaivannut ja sinuun rakastuin. Epätoivoissani sinua olen etsinyt.
Niin turhaa se on näköjään ollut.
Ei ollut sinussa miestä sanomaan, että kirjoitan väärälle ihmiselle. Piti sitten vain oksentaa se paha olo mun päälle.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Piti se nyt jonkun päälle. No ei, energiat vain loppui.
Aivan, no jos ei hänellä ole enää mitään mielenkiintoa minua kohtaan, niin turhaan kai minä täällä olen enää.
Suomi24 saattaa saada mainosten kautta jotain hiluja.
Mistä täällä tietää kuka on kuka. Ilman mitään tunnisteita nytkin kirjoitat. Kiusantekijä!!!
Niin, kummasti vaan minun kirjoituksiin tullaan haukkumaan. Kyllä täällä joku tietää.
Jep.. ja oletat sen olevan aina sama? Sama ukko valvoo sun tekstejä joka kerta? Kun kirjoitat ilman tunnisteita. Ei voi ymmärtää..
En tiedä, mutta reilua se ei ole. Toivon kaikille pelkkää hyvää. Sinullekin toivotan nyt mukavaa päivää ja poistun.
Hyvää sinulle myös.. vastasin koska ollut täällä vähän samanlainen juttu.
Ei voi ymmärtää sinunkaan touhuja kun väärät trolliukon tekstien parissa. Tiedät itsekin, ettei sama päivä murmelina toimi
Tietysti toimii. 😉
Kerrotko rakas ystävä, että mitä käytännössä sar tällä aikaan? Älä vaan mene kohtaamaan ihmisiä irl että illuusiosi säilyy
Nänniorgasmin, itselleni. En mene, olen suunnitellut kohtaamattomuutta jo viikon eteenpäin. Tiedän, kaivan itselleni kuoppaa, mutta on ainakin kuoppa minne mennä piiloon.
Aina kannattaa mitä jonkun toiminta voi aiheuttaa toisessa ihmisessä.
Pillin päällekö oksentaa?
Huonot tavat
Polkuun sementtiä