Väkisinkin se tunkeutuu ajatuksiin. Mitä sinä haet, miksi en ollut se oikea? Voisiko asiat korjata, lämmittää uudelleen?
Ei saisi, mutta
Anonyymi-ap
15633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Helposti voi.
En hakemalla hae, mutta jos tulee vastaan..
Ystävä, kaveri, rakas kaikki tässä samassa miehessä.
Kyllä hän olisi ollut ja on varmaan edelleen. Silloin olosuhteet...
Asiat voi aina korjata ja lämmittää se hehkuva hiillos täyteen roihuun 🔥💯 %
Meiltä se onnistuisi ❤️
Mieheltä naiselle? Pirkanmaa???
Naiselta selvästi. Olet jotenkin tyhmä.
Avoin kommunikaatio on kaiken avain. Ota yhteyttä häneen.
Tuskinpa enää koskaan, ikinä, milloinkaan, tulemme olemaan yhdessä. Sad but true 🥺 En kuulu hänen elämäänsä millään lailla enää.
Kenties tulee vastaan joku joka on yhtä hyvä minulle.
Heitä on ihania miehiä vielä tässä maassa. Toivottavasti löydän sellaisen.
- nAinen-
Mitään en hakenut ja silti mieheen rakastuin. Hän olisi se oikea. Hän on se ainoa oikea. Ei taida kiinnostaa häntä mutta silti on ainoa.
Tai sitten paha pakkomielle. Mikään ei lähde korjaantumaan, ennen kuin myöntää tosiasiat. Vain sairauden tunto voi saada ihmisen näkemään vahingollisen käyttäytymiskaavansa. Elämän kuuluu jatkua, senkin jälkeen vaikka on menettänyt jotain. Elämä voi olla oppimatka menetysten sietämiselle.
Miksi vastaat tuolla tavalla toiselle tietämättä sen enempää? Todella kummallinen ja epämiellyttävä tapa "diagnosoida" toista parin lauseen perusteella.
En hae enää yhtään mitään koskaan haluaisin vain olla rauhassa.
Aletaan olemaan nainen yhdessä, sitten kaikki selviää. Tiedän, ettei sullakaan ole ollut helppoa, kuten ei mullakaan. Yhdessä me olemme vahvoja. Äläkä pelkää, olen mukava mies, enkä hyväksy väkivaltaa. Sulle!
Voitko mies kuvailla vähän tätä naista?
Sivuvino
Mitään ei saa jos ei yritä. Aina kannattaa yrittää.
Hmm, mitään mennyt ei kannata lämmitellä. Tämä toki mun mielipide!
* mennyttä