Joka toinen kerta yrittänyt rasvata 3-4 painallusta tai kuuluu turskahdus ääni ja joihin kohtiin painaa 25 kertaa ei kuulu mitään ,eikä uloskaan päin näytä mitään tulevan käyttöohjekirjoistakaan mitään tietoa tunnu löytyvän .Vai joka kerta kun käytät ja käytön jälkeen rasvata uudestaan tarpeissa on jo vähän välystää sitä ei oikein voi katsoa itse kun sitä käyttää 2-3 mm ainakin jo ehkä enempikin joissakin kohdin quik 590 älö .🤔🚜.
Kuinka monesti etukuormaa pitäisi oikein rasvata
Anonyymi-ap
3
345
Vastaukset
- Anonyymi
Yleensä keväällä rasvannut, mutta ei ihan joka vuosi ole muistanut.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18248466
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Terve.. Sama homma eessä. Pitääkö noihin pikalukkoihin laittaa vaseliinia. edellinen omistaja ei ole voijellu mitään kohtia. Huolto on eessä. Siis tarkotan noita epäkesko lukitteita joilla kuormaajan saa irti ja kiini..?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2143146Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3002728Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751788Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501687Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?401562- 1221356
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171250- 1051239
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4141239MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,101220