En jaksa enää mitään rakkauspskaa

Kyllä se on se seksi mikä kiinnostaa.
7279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Seksi ilman tunteita on sitä p*skaa.

Äänestä
  • No kyllä ne tunteet siinä viimeistään herää, kun sisäkkäin ollaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    No kyllä ne tunteet siinä viimeistään herää, kun sisäkkäin ollaan.

    Puistattavaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Puistattavaa.

    Ihanaa.

    Äänestä

Ei muuta kun etsimään sitä. Baarit taitavat olla vielä muutaman tunnin auki.

Äänestä
  • Kunhan lämpimikseni tässä lätisen. :(

    Äänestä

No tulihan se sieltä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä se on se seksi mikä kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu