Koskien itseäni täällä ja Warkauden lehdessä ja livenä. kaupungin päättäjien turha esitellä mitään ei kiinnosta,ei olen enää ikinä puhuttavaa mistään asiasta. Te muut, tiedän tuttuni kahden käden sormilla ja muille ei ole mitään sanottavaa eikä puhuttavaa mistään asiasta.
Missään juhlissa ja tapahtumissa ja festareilla en käy mihinkään en laita nimiä aloiteisiin enkä minkään puolesta.
En ota kantaa mihinkään eikä kenenkään muiden kuin ne jotka on tuttuja kiinnosta.
Pidä nyt kaupunkisi ja Warkauden lehti
Elä onnellisena ja minä elän omaa elämää ilman teitä haukuit tai et
Minä en enää esittele enkä puhu mitään mistään asiasta
Anonyymi-ap
1
151
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot403470Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132858- 282544
- 622060
- 182031
- 422017
- 561871
- 581656
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101518- 171385